Zpět na » Serie A » Fiorentina za Vlahoviče požaduje 70 milionů eur

Serie A - Fiorentina za Vlahoviče požaduje 70 milionů eur

Fiorentina za Vlahoviče požaduje 70 milionů eur © news9live.com - Vlahovič v dresu Fiorentiny

0

Líbilo se

26.12. - Srbský útočník Fiorentiny pravděpodobně v zimním přestupovém období řady toskánského klubu neopustí, pokud by se tak ale stalo, přestupová částka bude začínat na 70 milionech eur.

Dušan Vlahovič je středobodem letošního přestupového trhu. Ročník 2000, nejlepší střelec Serie A a velká opora týmu. Fiorentina si z mladého útočníka po přestupu z Partizanu Bělehrad vybrousila skutečný klenot. Smlouva hráči končí v létě 2023 a nehodlá ji prodloužit, stal se tak žhavým zbožím a nejeden evropský klub má o Vlahoviče velký zájem.

Srbský reprezentant potvrdil, že před odchodem do jiného klubu má před sebou dva hlavní cíle. Vyhrát korunu pro krále střelců a zajistit Fiorentině pohárovou Evropu. Vedení klubu není v lehké situaci, protože ví, že svého hráče nejpozději v létě ztratí, přesto vykoplo požadavek ve ýši 70 milionů eur za přestup. Takovou částku si v Serii A nemůže dovolit žádný z klubů, ani Juventus, který o hráče projevuje největší zájem. Bianconeri fanouškům jasně potvrdili, že žádná přestupová bomba se nechystá. A tak by okamžitý příchod hráče byl podmíněn jen prodejem některého z mladých hráčů (Kulusevski) nebo rozvázáním smlouvy s hráči typu Arthura a Ramseyho.

Čísla, kterými se v současné sezóně prezentuje Dušan Valhovič neušla ani klubům v zahraničí. Pozorně toskánského útočníka sleduje například Bayern Mnichov a je připraven předložit nabídku, pokud by snad anglické sirény zlákaly Lewandovského. Dalšími kluby, které okolo Vlahoviče krouží jsou top týmy Premier League: Lvierpool, Man City, Man United a Chelsea.

Samotný hráč by neakceptoval přesun do týmu s ambicemi menšími než naprostá špička Ligy Mistrů. Velkým snem Vlahoviče je Real Madrid, ale blancos budou v létě 2022 cílit na jiné posily - Haaland a především Mbappého.

Andrea Suttnerová / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články