Zpět na » Serie A » José Mourinho plní sliby: Svému svěřenci koupil hodnotný dárek

Serie A - José Mourinho plní sliby: Svému svěřenci koupil hodnotný dárek

José Mourinho plní sliby: Svému svěřenci koupil hodnotný dárek © thesun.co.uk - Mourinho daroval mladému fotbalistovi značkové boty

3

23.11. - VIDEO Jose Mourinho dodržel slovo. Hvězdný trenér z AS Řím koupil svému 18letému útočníkovi Felixovi Afena-Gyanovi dárek za 800 eur jako poděkování za dvě branky v duelu Serie A proti Janovu.

Mladík z Ghany, kterého už v Itálii oslavují jako nového Samuela Eto´a, vstřelil Janovu dvě branky a zasloužil se o vítězství 2:0. První gól vsítil v 82. minutě a výhru AS Řím pečetil svou druhou brankou v nastavení v 94 minutě.

Mourinhovi nezbývalo nic jiného, než dodržet svůj slib. "Slíbil jsem Felixovi, že mu koupím jeho oblíbené boty, pokud dá gól. Takže jsem je musel koupit hned," řekl Mourinho po nedělním zápase.

Tenisky luxusní značky (Balenciaga), které chtěl Afena-Gyan, stály 800 eur. Předání bylo natočeno a zveřejněno na videu. Radost špičkového talentu je jasně vidět, tím spíš, že dokonce dostal novější model, než původně plánoval.

Prostřednictvím projektu spolupráce „EurAfrica FC Academy“ má Afena-Gyan smlouvu v Římě do roku 2023. V lednu 2021 hrál ještě školní fotbal v Ghaně.