Zpět na » Serie A » Juventus zvažuje předčasné rozvázání smlouvy s Aaronem Ramseym. Zájem o něj mají tři kluby z Premier League

Serie A - Juventus zvažuje předčasné rozvázání smlouvy s Aaronem Ramseym. Zájem o něj mají tři kluby z Premier League

Juventus zvažuje předčasné rozvázání smlouvy s Aaronem Ramseym. Zájem o něj mají tři kluby z Premier League © skysports.com - Aaron Ramsey

1

Líbilo se

09.11. - Juventus údajně zvažuje lednové předčasné rozvázání smlouvy se zraněními sužovaným záložníkem Aaronem Ramseym. Bývalý hráč Arsenalu, který do Itálie v přišel v roce 2019 po vypršení smlouvy na Emirates Stadium jako volný hráč, už přitom přitahuje zájem nejméně třech klubů z Premier League.

Ramseyho působení v Juventusu zatím nevychází podle očekávání italského klubu, který si v roce 2019 od tehdejšího klíčového hráče Arsenalu hodně sliboval a neváhal mu nabídnou skutečně tučnou sumu, aby se velšský reprezentant po vypršení smlouvy v Londýně rozhodl přestěhovat do Serie A.

Velšského záložníka od příchodu do Juventusu pronásledují častá zranění, kvůli kterým Ramsey dosud odehrál v Turíně pouhých 70 zápasů ve všech soutěžích a po letním návratu kouče Maxe Allegriho dostává příležitosti jen dosti zřídka.

V letošní sezóně Ramsey odehrál za Juventus vinou zdravotních problémů pouhých 112 minut, což není porce času, kterou by Juventus očekával od jednoho z nejlépe placených hráčů týmu a údajně zkoumá i možnost předčasného ukončení jeho lukrativního kontraktu.

Pro Juventus by byla ideální situace, kdyby Ramseyho koupil nebo přivedl na hostování některý ze zájemců, vzhledem k častým zdravotním problémům hráče je ale možnost jeho prodeje jen minimální.

Pokud přitom Juventus do ledna nenajde zájemce ani o jeho hostování, není vyloučeno, že sáhne k předčasnému ukončení Ramseyho smlouvy, která platí do roku 2023, přičemž sám hráč by ale jistě očekával značnou sumu jako vyrovnání.

Ramsey byl už v minulosti spojen s Tottenhamem nebo Wolves, v poslední době se ale v souvislosti s jeho jménem často objevuje i Newcastle United, který plánuje po převzetí klubu bohatými majiteli velkou přestavbu kádru.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
betiu - 10.11. Odpovědět

Tenis - Kurzové sázky. Spolehlivé informace - www.vinexe.blogspot.cz

betiu
pivo888 - 10.11. Odpovědět

tak tot.a ani nove zamky hadam nie..

pivo888
Reklama
Noviny
Nejnovější články