Zpět na » Serie A » Juventus odmítl astronomickou nabídku Liverpoolu za hvězdného hráče letošního Eura

Juventus odmítl astronomickou nabídku Liverpoolu za hvězdného hráče letošního Eura

Juventus odmítl astronomickou nabídku Liverpoolu za hvězdného hráče letošního Eura © tuttosport.com - Federico Chiesa

5

Líbilo se

25.07. - BULVÁRNÍK Italský tisk přinesl zprávu o tom, že Liverpool údajně nepochodil s nabídkou za Federica Chiesu. A to ani s nabídnutou sumou ve výši 86 milionů liber. Tato částka by italského reprezentanta dokonce přiblížila k hranici TOP10 nejdražších hráčů všech dob. Avšak ani to nepřesvědčilo vedení Juventusu zahájit jednání a celá věc byla razantně Starou dámou odmítnuta a smetena ze stolu.

Federico Chiesa má za sebou velmi povedený turnaj, když na mistrovství Evropy dokázal získat titul s výběrem Itálie a sám patřil k hlavním postavám vítězného tažení tohoto národního týmu. Ihned poté se kolem něj začaly postupně objevovat kluby, které by jej rádi získaly do svých služeb.

Nicméně se zdá, že Stará dáma nebude o možném přestupu chtít vůbec slyšet. Liverpool měl přijít nyní s konkrétní nabídkou, jenž by se přiblížila rekordní částce, kterou byl kdy ochoten utratit anglický klub za přestup hráče. Prvenství drží rival Reds Manchester United, když dokázal v roce 2016 přivést Paula Pogbu za částku ve výši 89 milionů liber. Juventus ale nabídku k přestupu odmítl a Šéf Juve Massimiliano Allegri se nechal slyšet, že Chiesa je hráčem nepostradatelným. Juventus v současné chvíli disponuje opcí na trvalý přestup tohoto hráče, který je zde na hostování z Fiorentiny na dva roky, tedy do konce nadcházející sezóny.

Chiesa by přitom byl ideální volbou pro tým Jurgena Kloppa, kdy by perfektně zapadal do rozestavení 4-3-3, ve kterém Reds pod Kloppovým vedením nastupují.

Nyní se ale zdá, že ani částka okolo sto milionů eur nebude tím, co by vedlo k úspěšnému pokusu získat tuto třiadvacetiletou hvězdu Itálie, která patřila k vůbec nejlepším hráčům na letošním evropském šampionátu.

Sebastian Suba / talksport.com, repubblica.it, dailymail.co.uk, fotbalportal.cz

Nejnovější články