Zpět na » Serie A » Forvard Lazia je na cestě do PSG, Sarabia poputuje opačným směrem

Serie A - Forvard Lazia je na cestě do PSG, Sarabia poputuje opačným směrem

Forvard Lazia je na cestě do PSG, Sarabia poputuje opačným směrem © Corriere dello Sport - Correa se Sarabiou si zřejmě vymění působiště

0

Líbilo se

17.07. - Zajímavé věci se ději na tras Paříž - Řím. Vypadá to, že do pokročilé fáze se dostávají jednání Saint-Germain s Laziem ohledně budoucnosti Pabla Sarabii a především pak Joaquína Correi. Velkokluby diskutují o trejdu obou fotbalistů, zároveň však platí, že francouzský vicemistr zřejmě bude muset něco doplácet.

Zprávy několika zahraničních médií, především těch z Apeninského poloostrova, hovoří již o celé dohodě jako takřka hotové, zbývá prý jen doladit poslední detaily. Zainteresované strany pochopitelně chtějí najít rozuzlení ságy ještě před začátkem sezóny.

Konkrétní podmínky dvojitého přestupu by měly být následující. PSG podle všeho bude muset doplatit za Correu ještě 18 miliónů euro. Naproti tomu Sarabia poputuje do Věčného města jen jako kompenzace svého argentinského protějšku.

To také vyjadřuje hodnotu hráčů pro jednotlivé kluby. Hlavním iniciátorem akce totiž byli Pařížané, jejichž trenér Mauricio Pochettino platí za Correova fanouška. Naproti tomu nový kouč Lazia Maurizio Sarri na setrvání 26letého útočníka zdaleka tolik netrval.

Sarabia přitom v Parku Princů také není vyloženě nechtěný. V uplynulé sezóně vstřelil 7 soutěžních gólů, ke kterým přidal 4 asistence, což oproti podstatně vytíženějšímu Correovi s 11 brankami a 6 asistencemi není zase takový rozdíl. Odhadované tržní hodnoty obou jsou rovněž takřka identické, PSG tedy s tímto nákupem jde do očividného risku.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články