Zpět na » Serie A » AC Milán zřejmě vymění brankářskou stálici, vyhlédlo si náhradu z Lille

Serie A - AC Milán zřejmě vymění brankářskou stálici, vyhlédlo si náhradu z Lille

AC Milán zřejmě vymění brankářskou stálici, vyhlédlo si náhradu z Lille © AC Milan News - Dotáhnou Rossoneri koupi Mika Maignana do zdárného konce?

1

Líbilo se

25.05. - Vyjednávání s Gianluigim Donnarummou podle všeho dopadnou neúspěchem. 22letému gólmanovi, který však střeží svatyni AC Milán stabilně už od roku 2015, 30. června skončí smlouva a její prodloužení ani nyní, po konci klubové sezóny, není v dohlednu. Vedení klubu tak musí přistoupit k rázným činům.

Šance na prodloužení kontraktu dlouho vypadala slibně. Odchovanec Rossoneri má k týmu, díky němuž se ve teenagerském věku dostal na vrcholnou scénu, srdcový vztah, AC navíc skončilo v Serii A druhé a vrací se do Ligy mistrů. Ale zádrhel je jinde.

Donnarummu zastupuje mnohdy kontroverzní agent Mino Raiola, známá firma. Dle zákulisních informací žádal po celku ze San Sira pro svého klienta enormní gáži a nezdržel se ani bonusu pro svou maličkost, čímž je koneckonců známý. AC Milán však nepovolilo. Vypadá to, že k žádnému pokroku už ani nedojde a jednička trenéra Stefana Pioliho kádr bezplatně opustí.

Mezitím, co si italský reprezentant balí kufry na blížící se mistrovství Evropy, se ovšem rýsuje příchod jiného skvělého brankáře. Mike Maignan, který oslavil s Lille titul v Ligue 1 a skvělými výkony si rovněž vychytal nominaci na Euro vdresu Francie, totiž údajně je s Rossoneri v kontaktu.

Vzhledem k tomu, že smlouva mu v dosavadním působišti platí jen do léta 2022, Lille požaduje po zájemcích pouze asi 15 miliónů euro. Příchod nadaného 25letého gólmana by se dokonce mohl dojednat ještě před začátkem reprezentačního srazu.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články