Zpět na » Serie A » Cassano znovu zraněn

Cassano znovu zraněn

0

Líbilo se

20.10. - Antonio Cassano se nemůže zbavit problémů se zraněními. Znovu ho začalo trápit zraněné stehno a jeho start v neděli proti Parmě je nepravděpodobný.

Letní posila z Realu Madrid se s týmem připravovala na nedělní zápas až do včerejšího odpoledne. Na odpoledním tréninku si Cassano obnovil zranění stehna a z tréninku odkulhal. První problémy se stehnem si Cassano přivodil 9. září v přátelském zápase proti Bellinzoně, nyní se jeho návrat na hřiště opět odkládá. Trenér Mazzarri je i přes zranění Cassana s průběhem tréninku spokojen.

"Nejsme schopni trénovat v takové intenzitě delší dobu. Hodně jsme zapracovali na práci s míčem, hlavně na její rychlosti. Hodně jsme dřeli na i na naší kondičce. Tým perfektně poslouchá moje instrukce a já mu za to děkuji. Jsem moc rád za reprezentační přestávku. Bohužel Antoniovo stehno tu zátěž nevydrželo," prohlásil Walter Mazzarri.

Casssano zatím čtyřikrát střídal. V předposledním zápase proti Atalantě se v dresu Sampdorie poprvé trefil. Nyní ho bohužel čeká další pauza.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články