Zpět na » Serie A » Ptejte se šéfredaktora Serie A!

Serie A - Ptejte se šéfredaktora Serie A!

0

Líbilo se

20.10. - FotbalPortal.cz na základě Vašich přání přináší jedinečnou možnost položit otázky pro šéfredaktora Serie A Zdeňka Leitkepa.

Přání Vás, uživatelů, vedlo k novému tipu článků na našem portále. První žádosti o rozhovory se členy redakce se objevili právě v Serii A. Jako první se rozhovoru propůjčil Lukáš Vojtěch, nyní přicházejí na řadu členové redakce Serie A. Nejvíce z Vás žádalo o rozhovor se Zdeňkem Leitkepem, právě tito uživatelé byli nyní vyslyšeni.

Narodil jsem se 7. února 1989 v Jindřichově Hradci. O sport jsem se zajímal už od mala, asi jako každý. Fotbal u mě vyhrál během EURO 96, které jsem s sledoval společně s rodiči. Sice jsem ničemu nerozuměl, ale Poborský byl hrdina. Studuji Střední odbornou školu v Jindřichově Hradci, obor zaměřený na výpočetní techniku. Právě spojení fotbalu a informatiky mě přivedlo na fotbalové fórum, kde si mě vybral Milan Mikulka k nově vznikajícímu fotbalovému serveru jako redaktora Serie A. Milan stojí i za mým příchodem sem na FotbalPortal.cz. Milanovi tímto znovu děkuji.

Zbytek je na Vás. V komentářích se můžete ptát na všechno, co Vás zajímá. Prosíme však o vynechání vulgarismů. Těším se na Vaše otázky, Zdeněk Leitkep.

Zdeněk Leitkep / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články