Zpět na » Serie A » Mancini potvrdil Vieirův návrat

Mancini potvrdil Vieirův návrat

0

Líbilo se

20.10. - Trenér Interu Milan Roberto Mancini potvrdil, že Patrick Vieira je připraven nastoupit k nedělnímu zápasu proti Reggině.

Vieira odehrál za Nerazzuri v letošní sezóně pouze 68. minut, když si přihodil dvojí zranění během reprezentování rodné Francie.

"Vieira je v celkem dobré kondici a už může hrát. Nejsem si jistý, zda-li odehraje celý zápas, protože celých devadesát minut by byla na něj velká zátěž, ale myslím si, že může odehrát část zápasu. Uvidíme, jak se bude před zápasem cítit a poté se rozhodneme. Důležitou věcí je, že udělal všechno proto, aby mohl co nejdříve naplno trénovat s celým mužstvem a v posledních dnech se cítí velmi dobře."

Pozornost Nerazzuri směřuje hlavně na úterní zápas Ligy Mistrů proti CSKA Moskva a Mancini bude šetřit některé hráče, včetně Zlata Ibrahimoviče.

"Víme o dobré formě našich hráčů, kteří reprezentovali své země. Ibrahimovič se vrátil v pátek v noci, brazilští hráči přiletí dnes ráno a Argentinčané se vrátí zítra ráno. Všichni budou připraveni v pravý čas, zaměříme se na jejich fyzickou kondici a uvidíme, jak budou unaveni po náročném cestování, poté se rozhodnu, kteří hráči dostanou volno."

Jakub Košťan / goal.com

Nejnovější články