Zpět na » Serie A » Cafu: Kaká je nejlepší

Serie A - Cafu: Kaká je nejlepší

0

Líbilo se

20.10. - Veterán a křídelní hráč AC Milan, Cafu, je přesvědčen, že jeho týmový kolega Kaká je v současnosti nejlepším hráčem na světě a právě brazilská hvězda by měla získat ocenění nejlepšího fotbalisty za tento rok.

Kaká se během posledních dvanácti měsíců neuvěřitelně zlepšil a stal se klíčovým hráčem AC Milan, díky kterému Rossoneri opět vyhráli Ligy Mistrů.

25letý oblíbenec je horkým kandidátem na zisk Zlatého míče a Cafu věří, že Kaká je jediným, kdo toto ocenění může získat.

" V současnosti nemůžou být pochyby, že Kaká je nejlepším hráčem planety. Je to hráč, který se neuvěřitelně herně vyrostl. Jsem přesvědčený, že je nejlepší a ocenění si zaslouží právě Kaká."

Cafu hraje již svou desátou sezónu v Serii A. V roce 1997 přišel z Palmeiras do Říma. V roce 2003 byl vyměněn do AC Milan a zatím neví,kdy jeho budoucnost skončí.

" Milan má mužstvo plné zkušeností a já nevím, zda-li je u Rossoneri pro mě ještě místo. Rozhodnu se na konci sezóny, co bude dál. Když nezůstanu v Miláně, chtěl bych zkusit Japonsku nebo nějakou jinou zemi, nebo zůstat v Itálii. Nevěřím, že patřím už do důchodu!"

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články