Zpět na » Serie A » Manchester United intenzivně vyjednává s AS Řím. Stěhovat by se mohli až dva hráči

Serie A - Manchester United intenzivně vyjednává s AS Řím. Stěhovat by se mohli až dva hráči

Manchester United intenzivně vyjednává s AS Řím. Stěhovat by se mohli až dva hráči © 90min.com - Na italskou půdu by se mohl zanedlouho vrátit Chris Smalling

2

Líbilo se

02.10. - Právě v těchto hodinách spolu komunikují zástupci dvou světových velkoklubů. AS Řím se pokouší za adekvátní cenu získat hned dvojici obránců manchesterských Red Devils. Chris Smalling působil v italské metropoli na hostování už vloni, teď by navíc pátý celek uplynulého ročníku Serie A rád uloupil i krajního beka Dioga Dalota.

Za roční vypůjčení Smallinga zaplatilo AS před rokem 2,71 miliónů euro a přestože anglický stoper trenéra Paula Fonsecu brzy přesvědčil o svých kvalitách, vedení si vzhledem k absenci opce na trvalý přestup a koronavirové krizi nemohlo dovolit působení 30letého fotbalisty jakkoliv prodloužit.

Situace se však nyní má jinak. Američtí vlastníci Říma vytáhli z trezoru dostatečný obnos peněz k tomu, aby se mohlo na Smallingův přesun znovu vůbec pomýšlet. Aktuálně se vedou řeči kolem transferové částky 16 miliónů eur v základní platbě.

Nového zaměstnavatele by však nemusela mít jen 194 centimetrů vysoká skála. Celek z Apeninského poloostrova se zajímá rovněž o Dioga Dalota, kterého by v ideálním případě přivedl na hostování, podobně jako prvně Smallinga. Právě zde se však názory obou klubů střetávají, United totiž preferuje přestup se vším všudy. Tržní cena Portugalce stojí na 12 miliónech evropské měny.

S Dalotem ovšem Rudí ďáblové na rozdíl od Smallinga tolik nespěchají. Zatímco prvně jmenovaný hráč je běžnou součástí týmu, odchovanec Millwallu trénuje odděleně od zbytku svěřenců trenéra Oleho Gunnara Solskjaera a do prvního mužstva se s ním nepočítá.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články