Zpět na » Serie A » Mario Balotelli nechodil na tréninky. Brescia s ním nyní ukončila smlouvu

Serie A - Mario Balotelli nechodil na tréninky. Brescia s ním nyní ukončila smlouvu

Mario Balotelli nechodil na tréninky. Brescia s ním nyní ukončila smlouvu © akamaized.net - Mario Balotelli

0

Líbilo se

07.06. - Brescia se rozhodla ukončit smlouvu bývalého italského reprezentanta Maria Balotelliho poté, co hráč opakovaně chyběl na trénincích týmu. Ukončení Balotelliho smlouvy následuje po sérii slovních přestřelek v médiích mezi bývalým útočníkem Manchesteru City a Liverpoolu a prezidentem Brescie Massimem Cellinem.

Někdejší velký talent evropského fotbalu zažívá další velký pád. Přitom když loni v srpnu podepisoval po příchodu z Marseille smlouvu s Brescií, mohlo se zdát, že se jedná o ideální klub pro restartování jeho uvadající kariéry.

Za Brescii nakonec odehrál 19 utkání, ve kterých vstřelil pět gólů, než došlo k přerušení sezóny Serie A kvůli pandemii koronaviru. Další starty ale už Balotelli nepřidá, protože v sobotu s ním klub oficiálně rozvázal smlouvu.

Důvodem bylo, že Balotelli opakovaně chyběl na trénincích týmu poté, co se Brescia vrátila k přípravě na dohrání sezóny po uvolnění restrikcích nařízených kvůli pandemii.

Balotellimu byl už v květnu nařízen individuální trénink poté, co po návratu z karantény neuspěl v řadě fyzikálních testů a situace se měla den co den zhoršovat.

Vše vygradovalo tím, že 29letý útočník chyběl několik dní na trénincích, přičemž klubu jako odůvodnění své absence poslal jen lékařský průkaz prokazující, že trpí gastroenteritidou.

Brescia poté nabídla Balotellimu možnost předčasného ukončení jeho smlouvy v klubu vzájemnou dohodou, hráč ale návrh odmítl a italský klub mu proto smlouvu ukončil na základě hrubého porušení pravidel klubu.

Bývalý majitel anglického Leedsu a v současnosti prezident Brescie Cellino už minulý měsíc prohlásil, že loňský podpis smlouvy s Balotellim byl chybou, načež mezi oběma stranami vznikla slovní přestřelka v médiích.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 07.06. Odpovědět

Lampard se ho ujme v tom jeho domově důchodců Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz

To je slabý i na tebe Wazzi Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

MaraHCFC
Wazz - 08.06. Odpovědět

evidentně to tak slabý nebylo, když ses musel ozvat... Smajlík 1

Wazz
Související odkazy
Nejnovější články