Zpět na » Serie A » AC Milán připravil nabídku pro Zlatana Ibrahimoviče. Problém je v platu

AC Milán připravil nabídku pro Zlatana Ibrahimoviče. Problém je v platu

AC Milán připravil nabídku pro Zlatana Ibrahimoviče. Problém je v platu © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Zlatan Ibrahimovič

5

Líbilo se

23.11. - Kam povedou další kroky Zlatana Ibrahimoviče? Sice už se spekulovalo o tom, že by jej dokonce mohl získat José Mourinho do Tottenhamu, ale hlavní indicie zatím vedou do Itálie. AC Milán, kam by se mohl švédský bombarďák vrátit po sedmi a půl letech, už připravil nabídku. Jednání budou pokračovat. Kamenem úrazu je výše gáže, kterou Ibrahimovič požaduje.

Už během prosince by AC Milán rád získal Zlatana Ibrahimoviče, který se rozloučil s americkou MLS a zřejmě se chystá jeho návrat do Evropy. Mluvilo se už o celé řadě klubů. Například i o Tottenhamu, kam by jej mohl získat José Mourinho.

Ale klub, který už připravil nabídku, je AC Milán. Ten by chtěl, aby Ibrahimovič přišel co nejdříve a byl připraven na lednové zápasy. Během příštího týdne se očekávají další jednání mezi zástupci klubu a agentem Zlatana Ibrahimoviče.

V současné době jsou problémem Ibrahimovičovy požadavky na výši platu. Italský klub má navíc vroubek kvůli porušování finančních pravidel Fair Play, kvůli kterému přišel o účast v Evropské lize.

I další kluby z italské Serie A projevily zájem o Zlatana Ibrahimoviče. Například Neapol a Bologna. Ty ale formální nabídky dosud neposlaly.

Ibrahimovič nastupoval v červenočerném dresu v letech 2010 až 2012, kdy odehrál 85 zápasů a vstřelil v nich 56 gólů. V roce 2011 pomohl k zisku dosud posledního ligového titulu.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články