Zpět na » Serie A » Inter se obává o Škriniara. Nová smlouva může být po nájezdu TOP klubů jen cárem papíru

Serie A - Inter se obává o Škriniara. Nová smlouva může být po nájezdu TOP klubů jen cárem papíru

Inter se obává o Škriniara. Nová smlouva může být po nájezdu TOP klubů jen cárem papíru © thesun.co.uk - Milan Škriniar

0

Líbilo se

18.11. - Milan Škriniar je znovu předmětem bulvárních spekulací. O slovenského fotbalistu je velký zájem mezi top kluby a to přesto, že letos na jaře podepsal s Interem Milán vylepšený kontrakt, který ho k nerazzurri pojí teoreticky až do roku 2023. Teoreticky proto, že velké kluby se nehodlají zastavit ani před touto zdánlivou překážkou.

Milan Škriniar je pro sestavu Antonia Conteho v milánském Interu nepostradatelným hráčem. Ostatně neexistuje lepší důkaz, než pohled do statistik letošní sezóny. V ní Inter odehrál 16 zápasů - 12 v lize, 4 v Champions League - což je v součtu 1440 minut. Víte kolik odehraných minut má na kontě slovenský zadák? Úplně stejně, 1440. Trenér Conte ho ještě nenechal odpočinout ani na jedinou minutu. Natolik je pro něj důležitým hráčem.

Jenže na jak dlouho ještě? Nová smlouva ho k modročerným barvám pojí sice až do června roku 2023. Zdálo by se tedy, že Inter může být úplně v klidu. Jenže tak to bohužel pro jeho vedení není.

O 24letého stopera se totiž už delší dobu zajímají přední kluby fotbalové Evropy. A jejich interes neoslabila ani zpráva o podpisu nového kontraktu v polovině května. Manchester United se o jeho získání pokoušel už v létě. Marně. Přestože nakonec přivedl do kádru Harryho Maguireho za rekordní sumu, hodlá se o slovenského fotbalistu ucházet znovu.

Jenže kromě toho, že bude muset smlouvat s vedením nerazzurri, ho čeká i konkurenční boj s dalšími zájemci. Podle britského deníku The Sun totiž Škriniara chtějí i dva giganti ze španělské ligy. Po posile do obrany se poohlíží Barcelona. Ta má v kádru Piquého s Lengletem, coby dvojici stoperů, za nimi pak následuje Umtiti, jehož zdravotní komplikace začínají být alarmující a pak už jen Todibo, jemuž trenér Valverde příliš nedůvěřuje.

A hodil by se i madridskému Realu. Startovní dvojka Ramos-Varane má za sebou letní posilu Militaa, kterou vedení získalo za 50 milionů eur, ale jež zatím nepřesvědčila kouče Zidana. Za ním je k dispozici univerzál Nacho.

Získat Škriniara ale nebude nijak levná záležitost. Letní nabídka United ve výši 50 milionů eur byla okamžitě smetena ze stolu a mezi experty se spekuluje, že by za posilu do obrany mohla padnout suma ještě vyšší než za Maguireho, jež by se blížila 100 milionům eur.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

V žádném případě bych mu nedoporučoval chodit do Realu nebo Barcy, tam je plno kvalitních stoperů a akorát by se tam zakopal

Tomguncz9
metoee - 18.11. Odpovědět

kurzové sázení - tenisy, velmi spolehlivé informace
http://nitexe.blogspot.cz/

metoee
Reklama
Reklama
Nejnovější články