Zpět na » Serie A » Franck Ribéry si poprvé vyzkouší Serii A. Bude oblékat dres Fiorentiny

Serie A - Franck Ribéry si poprvé vyzkouší Serii A. Bude oblékat dres Fiorentiny

Franck Ribéry si poprvé vyzkouší Serii A. Bude oblékat dres Fiorentiny © skysports.com, fotbalportal.cz - Ribéry bude hrát za Fiorentinu

0

Líbilo se

21.08. - Po dvanácti letech v Bayernu Mnichov zažil velmi emotivní loučení. Franck Ribéry si bavorský klub zamiloval a fanoušků byl nesmírně oblíbený. Po vypršení smlouvy se stal volným hráčem. Zatímco jeho kolega Arjen Robben na začátku července ukončil kariéru, Francouz bude nadále pokračovat. Jeho dalším působištěm se stane italská Fiorentina.

Franck Ribéry ve středu přistál ve Florencii, aby prošel zdravotní prohlídkou a následně podepsal s Fiorentinou dvouletou smlouvu. Za jednu sezónu by si měl vydělat 4,5 miliónu eur. Šestatřicetiletý Francouz před tím 12 let oblékal dres Bayernu Mnichov.

Během této doby vybojoval s bavorským velkoklubem celkem 23 trofejí. Má například devět bundesligových titulů a je vítězem Ligy mistrů z roku 2013.

„Jsem moc rád, že jsem tady s rodinou. Během minulého týdne jsem mluvil s vedením Fiorentiny. Mluvil jsem také s Lucou Tonim. Řekl mi, že je to skvělý klub a úžasné město. Mám rád Florencii. Navíc už umím italsky. Ne perfektně, ale alespoň dobře.“

Franck Ribéry se stane již osmou letní posilou Fiorentiny. Před ním přišli například Kevin-Prince Boateng, Pol Lirola, Erick Pulgar či Milan Badelj.

Ribéry bude oficiálně představen jako akvizice Fiorentiny na tiskové konferenci ve čtvrtek večer.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

tiadoubbart
Reklama
Reklama
Nejnovější články