Zpět na » Serie A » José Mourinho: Jednoho dne bych se mohl vrátit do Serie A

Serie A - José Mourinho: Jednoho dne bych se mohl vrátit do Serie A

José Mourinho: Jednoho dne bych se mohl vrátit do Serie A © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - José Mourinho

1

Líbilo se

05.07. - Stále si zatím užívá volného času. Momentálně sleduje tenisový Wimbledon. Během čtvrtka navštívil utkání mezi svým kamarádem Rafaelem Nadalem a Nickem Kyrgiosem. José Mourinho od loňského prosince nemá práci a čeká na nové angažmá. Portugalský kouč naznačil, že by se mohl v budoucnu vrátit do italské Serie A, kde slavil úspěchy s Interem Milán.

Milánský celek vedl José Mourinho od roku 2008 do roku 2010. Během dvou sezón s Interem vyhrál dva ligové tituly, jeden Italský pohár, jeden Italský superpohár, a hlavně v roce 2010 ovládl Ligu mistrů, čímž se stal v Interu nesmrtelným.

Jeho posledním působištěm je zatím Manchester United, kde skončil loni v prosinci. Od té doby se vedou nejrůznější spekulace o jeho novém zaměstnavateli, ale zatím se José Mourinho nikde neupsal.

José Mourinho je velký kamarád s Rafalem Nadalem. Na jeho zápas proti Nicku Kyrgiosovi se byl „Special One“ ve čtvrtek podívat. U té příležitosti byl dotázán, zda by se v budoucnu mohl nějak zapojit do tenisového dění.

„V budoucnu? Vždy to bude jen fotbal a vždy jen na té nejvyšší úrovni. Pokud jde o Itálii, mohla by to být jedna z možností.“

Před pár dny José Mourinho odmítl, že by mohl začít jednat s Newcastlem, který se nedohodl s Rafou Benítezem na nové smlouvě. Španělský trenér následně odešel do Číny. José Mourinho prohlásil, že takový klub není nic pro něj.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Po roce se křeslo v Blíventusu bude volné.

BeckhamKakaZidane
pevss - 06.07. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis, velmi spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

pevss

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

lushaipi

specialkokot .... Ten už na to nemá, namyšlenej blbec Smajlík 5 Smajlík 5

pavelprvni

.....sám jsi ...... Smajlík 2 Smajlík 13

TuffGong
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články