Zpět na » Serie A » Ranieri: Scudetto je ještě daleko

Serie A - Ranieri: Scudetto je ještě daleko

Ranieri: Scudetto je ještě daleko © goal.com - Claudio Ranieri

0

Líbilo se

26.11. - Claudio Ranieri stále zůstává pesimistou na šance Juventusu na zisk titulu v letošní Serie A i přesto, že "Stará dáma" ve 13. kole deklasovala doma Palermo 5:0. Juventus se vítězstvím posunul na druhé místo a na vedoucí Inter ztrácí jenom 3 body.

Lodivod Juventusu nemyslí na zisk titulu, podle vlastních slov má nyní v hlavě zejména sobotní zápas na San Siru proti AC Milan.

" Zisk Scudetta je pro nás zatím jenom snem. Budeme tvrdě bojovat a snažit se ziskat z každého zápasu tři body. Nemůžeme se ohlížet na to, jak hrají soupeři. "

AC Milan v letošní sezóně stále čeká na zisk tří body z domácího hřiště, ale Ranieri nerozumí spekulacím o "prokletí" Rossoneri na San Siru. Otazníkem v kádru Juventusu také zůstává pobyt letních posil Tiaga Mendese a Sergia Almirona, kteří se díky současné situaci a formě ostatních hráčů nedostávájí na hřiště.

" Rossoneri jsou evropští šampióni, ale my chceme naplno bodovat. Co se týče obou hráčů, tak je to složitá situace. Vybudovali jsme velmi kvalitní kádr, ale občas se stane, že někteří hráči vám do vaší taktiky nezapadají. Nemyslím si, že bychom udělali při nákupech nějakou chybu, všichni hráči dostanou šance ukázat, co v nich je. Někteří nám vytýkali, že nemáme kvalitního defenzivního záložníka, to je ten důvod, proč k nám přišel Antonio Nocerino a odešel Claudio Marchisio. "

Nakonec se Ranieri zmínil o kvalitách vedoucího kanonýra Serie A Davida Trezegueta.

" David je prostě svůj. Na tréninku trochu připomíná blázna, ale v zápase je nezastavitelný. Můžete si tak všimnout, že i díky němu je Juventus tak vysoko. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
delpi - 28.11. Odpovědět

Tiago musi zůstat!! Smajlík 18

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články