Zpět na » Serie A » Modrič do Milána neodejde, AC tak zkusí Lovrena

Serie A - Modrič do Milána neodejde, AC tak zkusí Lovrena

Modrič do Milána neodejde, AC tak zkusí Lovrena © express.co.uk - Dejan Lovren

0

Líbilo se

01.07. - AC Milán si v létě jako hlavní posilu vyhlédl Luku Modriče, ten ale Bílý balet nakonec neopustí. Rossoneri přesto budou na jednoho chorvatského vicemistra světa útočit, z Liverpoolu by mohl dorazit stoper Dejan Lovren.

AC Milán v průběhu víkendu uspořádal rozhovory s Predragem Mijatovičem, jenž úzce spolupracuje s agentem Vladem Lemičem.

Ten zastupuje Nemanju Matiče, Luku Modriče a Dejana Lovrena. Právě o poslední dva jmenované hráče se AC Milán v posledních týdnech zajímal.

Nový výkonný prezident Rossoneri Zvonimir Boban dokonce telefonoval s Lukou Modričem a nabízel mu angažmá právě v Miláně. Chorvatský středopolař ale svému krajanovi odpověděl, že z Realu Madrid odcházet nemíní. Místo toho by měl u Bílého baletu podepsat nový kontrakt.

S Dejanem Lovrenem by ale situace mohla dopadnout pro italský celek pozitivně. Podle Gazzetta dello Sport je zřejmé, že AC chce Lovrena získat. Chorvatský bek odehrál skvělé mistrovství světa, avšak následně přišel o místo v základní sestavě Liverpoolu.

Vedle Virgila van Dijka se do stoperské dvojice postavil Joe Gomez, po jeho zranění roli "dvojky" převzal Joel Matip. A Lovren tak v posledních měsících příliš prostoru nedostával.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

travfecma
Reklama
Reklama
Nejnovější články