Zpět na » Serie A » Conte oficiálně převzal Inter Milán

Serie A - Conte oficiálně převzal Inter Milán

Conte oficiálně převzal Inter Milán © as.com - Antonio Conte

5

Líbilo se

31.05. - Milánský Inter má ode dneška nového trenéra. Stává se jím Antonio Conte. Vedení nerazzuri oznámilo jeho příchod namísto Luciana Spalettiho, který byl včera odvolán z funkce. Podrobnosti kontraktu, který 49letý odborník podepsal, zveřejněny nebyly.

Události v milánském Interu nabraly v posledních hodinách velmi rychlý spád. Včera vedení klubu oznámilo, že na lavičce končí dosavadní kouč Luciano Spalletti. Ten sice dokázal tým dovést do příštího ročníku Ligy mistrů, ale čtvrtá pozice v ligové tabulce nebyla dostatečnou garancí, aby do něj vedení klubu dále vkládalo důvěru.

Proto se rozhodlo přivést trenéra nového. Angažmá Antonia Conteho bylo již delší dobu avizováno, ale až dnes italského trenéra vedení Interu potvrdilo ve funkci oficiální cestou.

Conte naposledy vedl londýnskou Chelsea, kde ho po skončení sezóny 2017-18 vedení odvolalo, přestože měl ještě smlouvu až do letošního léta. Nyní přebírá již svůj pátý italský klub ve své kariéře. V minulosti vedl Arezzo, Bari, Atalantu, Sienu a Juventus.

Začíná nová kapitola v mém životě, jsem opravdu vzrušený. Prostřednictvím své práce bych chtěl vrátit důvěru, kterou do mě vedení a prezident vložili. Vybral jsem si Inter, kvůli tomu, jaký je to klub, jelikož má dobré základy k budování projektu, jak je ambiciózní. A také kvůli jeho historii. Zapůsobila na mě transparentnost v klubu a přání vrátit Inter tam, kam patří," uvedl Conte.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

riffconpo
Forte02 - 31.05. Odpovědět

Tak konečně budou mít pořádnýho trenéra od dob Mourka

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články