Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 13. kolo Serie A

Serie A - Ohlasy trenérů na 13. kolo Serie A

Ohlasy trenérů na 13. kolo Serie A © -

0

Líbilo se

26.11. - Fotbalportal.cz vám přináší ohlasy trenérů na 13. kolo Serie A. Carlo Ancelotti je spokojený s výsledkem, který Rossoneri přivezli z Cagliari, opačné pocity má kouč Catanie Silvio Baldini, který musí na hře svého mužstva po porážce 0:2 v Neapoli zapracovat. Své svěřence chválí Pasquale Marino, Udinese totiž zažívá skvělý podzim.

Cagliari - AC Milan 1:2

Nedo Sonetti (Cagliari): Přes hodinu jsme měli zápas pod kontrolou, ale potřebujeme hrát více takových těžkých zápasů. Nyní to musíme probrat a rozmyslet si, co změnit. Je to hanba, že jsme prohráli. Milan neměl moc brakových příležitostí, ale nakonec vstřelil o jednu branku více než my.
Carlo Ancelotti (AC Milan): S první části hry nemůžu být spokojený, navíc jsme nedali penaltu. Postupně jsme přebírali v zápase iniciativu. Po několika se vrátil Ronaldo a hrál dobře. Kaká byl unavený.


Empoli - Turín 0:0

Gigi Cagni (Empoli): Dnes jsme hráli lépe než soupeř. Mají hráče, kteří mají hodně zkušeností a skvělou techniku, ale my jsme se tím nenechali zastrašit. Sebastian Giovinco hrál během týdne dva zápasy, potřebuji si odpočinout.
Walter Novellino: Byl to zápas, o jehož výsledku jsme mohli rozhodnout v poločase. Vyprázdnila se nám marodka, ale hráči nebyli ještě v takové kondici a bylo to vidět v posledních 15. minutách zápasu. Jsem šťastný, že jsme neriskovali a neprohráli, ale remíza není dobrý výsledek.


Lazio Řím - Parma 1:0


Fabio Firmani (útočník Lazia Řím):
Je to zadostiučiněný pocit, stále tomu nemohu uvěřit. Celý týden jsem myslel na Gabriele Sandriho, jak pomoci fanouškům, jsem rád že jsme díky mě vyhráli. Byl to hodně důležitý gól a teď vím, že můžu pořád střílet branky a zlepšovat se. Teď chceme už jen vyhrávat.
Domenico Di Carlo (Parma): Je to už po čtvrté, co jsme ztratili koncentraci v závěrečných minutách. Je to hrozné, když hrajete dobře a nakonec ztratíte zápas. V další kole nás čeká Empoli. Stále jsme na tom lépe, ale potřebujeme nutně vyhrát.


Livorno - Sampdoria 3:1

Giancarlo Camolese (Livorno): Nyní se už můžeme dívat na tabulku s větším klidem, i tak nás čeká ještě dlouhá cesta. Byt to tuhý boj, ale zvládli jsme to a můžeme zapomenout na těžký start, který jsme měli do letošní sezóny. Nyní věřím, že v našich silách pravidelně sbírat body a zapomenout na zklamání, kterých jsme si letos zažili už dost.
Walter Mazzarri (Sampdoria): Zápas se nám nepovedl, když jsme nezvládli začátek zápasu. Snažili jsme se začít aktivně, ale na kolena nás srazili rychle inkasované góly. Musíme zhodnotit během týdne nastalou situaci, najít příčinu toho co se stálo, ale zároveň zachovat chladnou hlavu.


Neapol - Catania 2:0


Edy Raja (Neapol): Naše pozice v tabulce je velmi dobrá a moc bodů k tomu, abychom se dostali ještě výše nám nechybí. Bylo to velmi důležité vítězství, chci vyzdvihnout výkon Marcela Zalayety, hrál fantasticky, jako kdysi za Juventus. Svou technikou pomohl záložní řadě, je to skvělý hráč.
Sivlio Baldini (Catania): Po dnešním zápase se vracíme s prázdnou a můžeme si za to sami. Musíme se znovu kouknout,co jsme udělali špatně, ale Neapol dnes hrála prostě skvěle. Řekl jsem to i jejich kouči.


Reggina - Fiorentina 0:0


Renzo Ulivieri (Reggina): Byl jsem rozzlobený během zápasu a byl jsem neustále okolo postranní čáry. Byli jsme o něco horší než náš soupeř a to jim chybělo několik klíčových hráčů, například Fabio Lierani. Že Michele Pazienza simuloval? Nemám na to názor a respektuji rozhodnutí rozhodčího. Musíme jít dál.
Gabrile Pin (asistent kouče Fiorentiny): Nevzdali jsme se bez boje. Je pravda, že v posledních dvou zápasech jsme neuhráli dobré výsledky, ale porážka od Udinese přišla po dlouhé době plné skvělých výsledků. Prokázali jsme dnes charakter a byl to dnes velmi těžký zápas. Byli jsme také velmi unaveni. Zbývá ještě sedm zápasů před vánoční přestávkou, musíme se dát do kupy a zase začít vyhrávat.


Udinese - Siena 2:0

Pasquale Marino (Udinese):
Hráli jsme v pohodě. Zvykli jsme si na boj a je to paráda se nyní kouknout na naše umístění v tabulce. Je jasné, že Felipe nám bude chybět v zápase v Říme. Ačkoliv jsme hráli o jednoho hráče oslabeni, Sieně jsme prakticky nic nedovolili. Jsme velmi spokojeni a je radost se koukat na náš fotbal.
Mario Beretta (Siena): V prvním poločase jsme hráli dobře a soustředěně, ale Udinese před přestávkou se dostalo do vedení díky naší chybě. Musíme zlepšit techniku a stále na sobě musíme pracovat. V každém případě, na další zápas se těšíme.

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 26.11. Odpovědět

Baldini musí kopnout hráče do zadku aby hráli Smajlík 3

Maty - 26.11. Odpovědět

Baldini tady má vlasy jako když muj kámoš vstane. Smajlík 3

Maty
- 26.11. Odpovědět

Není nad pořádný účes Smajlík 1

Sushi - 26.11. Odpovědět

Nazdárek Stará Dámo Je mi to jasný no, nicméně když to budu psát jen pod články o AS, vadí to? Nedělám to pro peníze, ale aby spolu mohli giallorossi hezky tlachat :) Dostanu zelenou od severu? :)

- 26.11. Odpovědět

Giallorossi spolu můžou "tlachat" tady, proto není potřeba žádné reklamy na jiný web. Tak prosím aby si se jí zbavil, jinak tě tu rádi opět uvídíme a pokecáme zde o AS Smajlík 7

Maty - 26.11. Odpovědět

Jsem tady rád za každýho fanouška italskýho klubu s kterym můžem pokecat. Smajlík 7

Maty
Sushi - 26.11. Odpovědět

Ólrajt, nebudu psát tu adresu, avatar bych si ale rád nechal. Diskutovat tady je jedna věc (a mě to upřímně řečeno moc nebaví, aspoň zatím). Pokud ale na to fórum zabrousíte, pochopíte, že jde o něco jiného - pokecat konkrétně o zápasech AS, a to před nimi i po nich, během týdne a nezávisle na Vámi vydaných článcích, o přestupech, novinkách atd. A to s fanoušky AS, často o věcech, co by ostatní ani nezajímaly. Fórum spolupracuje s webem AS Roma (as-roma.cz, zajímá-li Vás to), kde jsou naopak publikovány články od Vás, korektně s odkazem na Vás (což nemám na svědomí já, ale je to tak). Forza Roma

Sushi
Sushi - 26.11. Odpovědět

DAJE ROMA!! asroma.wz.cz

Sushi
MatyCZ (webmaster) - 26.11. Odpovědět

Moc nespamuj, nebo dostaneš BAN!

MatyCZ
Související odkazy
Nejnovější články