Zpět na » Serie A » Gattuso brání Donnarummu: Každý může udělat chybu

Serie A - Gattuso brání Donnarummu: Každý může udělat chybu

Gattuso brání Donnarummu: Každý může udělat chybu © thesun.co.uk - Gennaro Gattuso, Gianluigi Donnarumma

1

Líbilo se

24.10. - Milán se v úvodu nové sezóny trápí, naposledy podlehl Interu v rámci milánského derby. O osudu utkání rozhodla branka Maura Icardiho z nastavení, které předcházela chyba gólmana Gianluigiho Donnarummy. Kouč AC Gennaro Gattuso se ale za svého gólmana postavil.

AC Milán pod vedením Gennara Gattusa prohrál v lize už šest utkání. A podle jeho vyjádření z tiskové konference za všechny prohry může on sám.

"Jsem tu skoro rok a ztratili jsme šest ligových zápasů. Myslím, že za porážky nesu zodpovědnost já. Jsem zodpovědný a přijímám kritiku. Musíme se ale co nejdříve vyvarovat velkých chyb," uvedl Gattuso po porážce v milánském derby.

O osudu duelu rozhodla trefa v nastavení, po chybě gólmana Gianlugiho Donnarummy se pohodlně střelecky prosadil kapitán Interu Mauro Icardi.

"Došlo k chybám před rozhodující brankou, ale nechyboval jen Donnarumma. V tomto ohledu se musíme zlepšit, musíme tvrdě pracovat, abychom se zlepšili. Je na našich bedrech velký tlak," podotkl Gattuso, který se ale znovu vrátil k sobě.

"Respektuji fanoušky, ale nebudu vybírat podle nich. Já rozhoduji. Kritikou mě nezměníte. Jsem mladý trenér, mám vzestupy i pády. Ve své práci ale budu pokračovat," doplňoval Gattuso a k Donnarummovi dodal: "Nedávno měl rodinné problémy, umřela mu babička. Ještě jsem s ním po utkání nemluvil, ale je to fotbalista a každý fotbalista může chybovat."

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články