Zpět na » Serie A » Piatek udivuje celou Itálii a agent už přiznává zájem velkoklubů

Serie A - Piatek udivuje celou Itálii a agent už přiznává zájem velkoklubů

Piatek udivuje celou Itálii a agent už přiznává zájem velkoklubů © zimbio.com - Krzysztof Piatek slaví gól.

0

Líbilo se

17.10. - Krzysztof Piatek má v Serii A skvostnou formu a jeho cena se již desetinásobně zvedla. Přesto o útočníka Janova stojí několik velkoklubů a je možné, že v lednu mladý polský střelec zamíří jinam. Podle agenta hráče ale k žádné nabídce zatím nedošlo.

Krzysztof Piatek přestoupil do Janova v létě z Krakowa za 4,5 milionů eur. Nyní se ale podle odhadů jeho cena zvýšila na 50 milionů eur.

Třiadvacetiletý útočník měl totiž skvostný start do sezóny. Nejprve čtyřmi góly roznesl Lecce v italském poháru, následně v každém utkání Serie A přidal minimálně jednu branku.

A nyní se poprvé ve své kariéře trefil i za polskou reprezentaci. V deseti zápasech tak dohromady posbíral čtrnáct branek a nyní se o něj v podstatě zajímá celá Evropa. Hovoří se o Barceloně, Realu Madrid, PSG, Chelsea či Bayernu Mnichov.

Zájem je samozřejmě i v Itálii, Piateka by do svých služeb rád získal Juventus, s nabídkou se údajně Janov pokusí oslovit i Neapol, Inter a AS Řím.

Nicméně podle agenta Szymona Pacanowskiho žádná oficiální nabídka za Piateka nepřišla. "Mnoho klubů nás kontaktovalo, ale žádná formální nabídka zatím není. Kontaktovalo nás v posledních týdnech skutečně hodně klubů, jmenovat je ale nebudu," uvedl agent pro CalcioNapoli24.

"Jeho hodnota se zcela jistě za ty tři měsíce v Itálii zvýšila, ale momentálně jsme rádi, že zůstává v Janově," doplnil Pacanowski.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tevst - 18.10. Odpovědět

tenisy - kurzové sázení, 100% spolehlivé informace
http://bentres.blogspot.cz/

tevst
Související odkazy
Nejnovější články