Zpět na » Serie A » Pokud Pjanič odejde, je Juventus připraven získat hvězdu římského Lazia

Serie A - Pokud Pjanič odejde, je Juventus připraven získat hvězdu římského Lazia

Pokud Pjanič odejde, je Juventus připraven získat hvězdu římského Lazia © Daily Express - Miralem Pjanič

0

Líbilo se

26.07. - Juventusu se sice nechce prodávat Miralema Pjaniče, pokud ale dorazí správná nabídka, nebude Stará dáma Pjaničovi bránit. Ihned se ale v tom případě obrátí na Lazio Řím, odkud by chtěl italský mistr Srba Sergeje Milinkoviče-Saviče.

Juventus by Miralema Pjaniče rád ve svém kádru udržel, okolo záložníka z Bosny a Hercegoviny ale krouží několik velkoklubů.

Spekulovalo se o zájmu Chelsea, dále jej chtěly kluby jako Barcelona, Real Madrid a Manchester City. I proto Stará dáma rozhodla, že Pjanič je k mání pouze za 100 milionů eur.

Tuto sumu ale údajně vyloží na stůl Manchester City, který by tak Pjaniče mohl získat. V tom případě si ale Stará dáma chce najít okamžitě náhradu. Tou by se mohl stát srbský středopolař ve službách římského Lazia Sergej Milinkovič-Savič.

Podle Mediaset Premium již generální manažer Juve Giuseppe Marotta kontaktoval prezidenta Lazia Claudia Lotita, aby diskutoval ohledně možného prodeje srbského záložníka. Vedení Lazia ale několikrát oznámilo, že Milinkovič-Savič bude k dispozici za částku minimálně 100 milionů eur. Pokud by tedy Pjanič odešel do Manchesteru, Juventus by musel dát celou sumu za hvězdu Lazia.

Spekulovalo se také o případném návratu Paula Pogby do Turína. Podle Mediaset Premium je ale tato možnost nyní vyloučena, jelikož Juventus nemá dostatek financí, aby mohl hradit francouzské hvězdě gáži.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vedení Juve jsou vcelku mazáci. Pjaniče prý pustí minimálně za sumu, jakou dali za CR7. Pochopitelně. Smajlík 1 To se mi líbí.

NoIscoNoDisco
Wazz - 27.07. Odpovědět

přestupová politika Juve se mi též moc líbí..o tom si může United zdát

Wazz
Lopatak - 27.07. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 17 tipu maji super bilanci 14 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Lopatak
Eidur - 27.07. Odpovědět

O tom si může zdát většina velkoklubů Smajlík 1 Hold, zlaté české ručičky fungují i v Itálii

Eidur
Eidur - 27.07. Odpovědět

holt*

Eidur
Reklama
Reklama
Nejnovější články