Zpět na » Serie A » Pjanič odmítl Španělsko a se Starou dámou podepíše nový kontrakt

Serie A - Pjanič odmítl Španělsko a se Starou dámou podepíše nový kontrakt

Pjanič odmítl Španělsko a se Starou dámou podepíše nový kontrakt © zimbio.com - Miralem Pjanič v dresu Juventusu.

0

Líbilo se

10.07. - Miralem Pjanič měl v létě několik nabídek. Spekulovalo se o zájmu Barcelony a Realu Madrid, v hledáčku jej mělo i Paris St. Germain. Záložník z Bosny a Hercegoviny ale turínský Juventus neopouští, místo toho s italským mistrem prodlouží kontrakt.

Na konci května se spekulovalo o tom, že Miralem Pjanič opustí Turín a namíří si to do Španělska. Pjanič se měl stát náhradou za Andrése Iniestu v Barceloně, zájem měl i Real Madrid.

Juventus odpověděl klasicky. Pokud hráč bude chtít odejít, bráněno mu nebude. Zároveň ale uvedl, že za něj chce minimálně 65 milionů eur.

Poté nastalo několik týdnů klidu, spekulovalo se sice o zájmu Paris St. Germain, ale nic konkrétního uveřejněno nebylo. Až dnes Premium Sport informoval o tom, že Pjanič nikam oeodejde a místo toho s turínským velkoklubem prodlouží kontrakt.

Ten stávající mu vyprší až v létě roku 2021, Stará dáma si ale Pjaniče nejspíše zaváže až do roku 2024 a záložníkovi výrazně zvedne jeho gáži.

Pjaniče tak italský mistr udrží, na odchodu je ale jiný záložník, Stefano Sturaro. Ten podle všeho úspěšně jedná o svém přesunu na Ostrovy. Hrát by měl od příští sezóny v Leicesteru City.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články