Zpět na » Serie A » Alissona nyní chce Chelsea, dojde k další zajímavé rošádě?

Serie A - Alissona nyní chce Chelsea, dojde k další zajímavé rošádě?

Alissona nyní chce Chelsea, dojde k další zajímavé rošádě? © Daily Star - Alisson Becker

1

Líbilo se

01.07. - V lednu se v Premier League a Bundeslize odehrála velmi zajímavá útočná rošáda, jejíž součástí byli Pierre-Emerick Aubameyang, Michy Batshuayi a Olivier Giroud. Podobnou výměnu bychom mohli nyní vidět u římského AS, Chelsea a Realu Madrid.

Před pár dny jsme Vás informovali o tom, že Thibaut Courtois znovu uvažuje o svém přesunu do Madridu. Rád by totiž častěji viděl své děti.

Gólman Chelsea by tak mohl odejít do Bílého baletu, ovšem pouze za předpokladu, že anglický celek získá Alissona Beckera z AS Řím.

Za něj nabízel i Real Madrid, zájem měl i Liverpool. Největší šanci má ale nyní Chelsea, která je ochotna nabídnout až 70 milionů eur. Blues nabídli před pár dny 60 milionů eur, tuto částku ale Vlci odmítli.

Pokud by s přesunem Alissona souhlasili, byli by Vlci bez gólmanské jedničky. Tou by se ale podle některých spekulací velmi brzy mohl stát Keylor Navas, který by při případném příchodu Courtoise do Madridu ztratil svou pozici.

Kostarická jednička by tak mohla odejít do Říma a znovu by měla jistotu pozice číslo jedna. Tato výměna by tak nápadně připomínala situaci z ledna, kdy si Dortmund, Arsenal a Chelsea vyměnily svoje útočníky.

Pierre-Emerick Aubameyang zamířil z Německa do Arsenalu, díky tomu Gunners pustili Oliviera Girouda do Chelsea a Blues mohli uvolnit na hostování Michyho Batshuayie, který v Německu ukázal své střelecké kvality.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Honeeem ať se parkuje kokot do Španělska

BlueFor16years

Tohle by možná i šlo, ale Navasovi se fakt chtít do Říma nebude..

Tomguncz2
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články