Zpět na » Serie A » Milinkovič-Savič by si mohl splnit sen, zájem má Bílý balet

Serie A - Milinkovič-Savič by si mohl splnit sen, zájem má Bílý balet

Milinkovič-Savič by si mohl splnit sen, zájem má Bílý balet © Metro - Sergej Milinkovič-Savič

0

Líbilo se

12.06. - Sergej Milinkovič-Savič v minulosti prohlásil, že již několik let obdivuje hru Realu Madrid. A podle informací italských deníků se právě Bílý balet o hvězdu římského Lazia zajímá. Nabídnout chce navíc takovou sumu, která se neodmítá.

Sergej Milinkovič-Savič před nedávnem pro FIFA.com uvedl, že je už dlouhou dobu velkým fanouškem Realu Madrid. A tam by nyní mohl srbský záložník odejít.

Milinkovič-Savič měl vynikající sezónu, ani jeho výkon ale nakonec Laziu k Lize mistrů nepomohl. O tuto soutěž chce Lazio bojovat i v příští sezóně, je ale možné, že už bez srbského středopolaře.

Ten nemá ve smlouvě výkupní klauzuli a prezident Claudio Lotito tak může odvracet jednu nabídku za druhou. Podle italských médií už Lotito odmítl jednu nabídku ve výši sto milionů eur, nyní by ale mohla přijít nabídka, která se neodmítá.

Podle deníku Il Messaggero se chystá Bílý balet nabídnout 150 milionů eur a dalších 20 milionů eur v případě dobrých výkonů hráče. Milinkovič-Savič by si navíc měl v Madridu vydělat šest milionů eur ročně po dobu pěti let.

Připomeňme, že o třiadvacetiletého hráče se zajímá taktéž Juventus a Manchester United, jenž však podle posledních informací za Milinkoviče-Saviče nakonec nabízet nebude.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Allinna22

Já viděl jen pár zápasů a připadal mi dobrej.Technika i přehled ale......v Realu by byl zbytečný,v záloze je přetlak.Navíc Kovačič je v mých očích lepší

Collector

Asi je to moje chyba, ale o tomto hráči jsem do doby, než se o něj začal zajímat Real s astronomickou částkou 150 mega, neslyšel. Mohl byste mi někdo říct, zda je opravdu tak dobrej? Italskou ligu nesleduju, ale je mi záhadou, jak mi jeho jméno mohlo uniknout, když má takovou cenu..

sonnyblack
COKO - 12.06. Odpovědět

Jeden z nejlepších středních záložníku italské ligy. Jsem hodně zvědavý jak zahraje s Matičem na MS, ti dva budou motorem Srbska.

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články