Zpět na » Serie A » Prandelli: Čekají nás klíčová utkání

Serie A - Prandelli: Čekají nás klíčová utkání

0

Líbilo se

04.03. - Na tiskové konferenci po vítězném zápase svého týmu proti Turínu promluvil Cesare Prandelli nejen o proběhlém zápase, ale hlavně o šancích Fiorentiny kvalifikovat se do Ligy Mistrů.

Fiorentina nakonec rozdrtila Turín 5:1, ale zápas musela otáčet. Po skvělém výkonu se začíná mluvit nejen o útoku Fialek na pozice v pohárové Evropě, ale i o Lize Mistrů.

"Byl to těžký zápas. Turín se ujal vedení z první šance, zatímco my jsme některé šance neproměnili. Museli jsme vynaložit všechnu sílu, aby se nám podařilo do poločasu vyrovnat. Ale musím poděkovat hráčům za skvělý výkon. Hráli opravdu dobře, nemám jim co vytknout."

Na debaty o Lize Mistrů je ale podle Prandelliho příliš brzy. "Ăščast v Lize Mistrů? Nejsem si jistý, jestli týmy před námi, Palermo, Lazio, Empoli a Milán, cítí náš tlak, ale teď se bude rozhodovat. Teď nás čekají zápasy s Palermem, Římem a Milánem a po nich se můžeme začít o Lize Mistrů bavit. Tyto zápasy ukáží naši skutečnou sílu."

Fiorentina je nyní na 7. místě, na pozice v Lize Mistrů ztrácí 8 bodů. Pokud by Fialky nepostihl bodový odpočet, vyhřívali by se dokonce na třetím místě. Všechny první zápasy se zmíněnými týmy Fiorentina na podzim prohrála, doma s Interem 2:3, stejným skóre doma s Palermem a v Římě 1:3.

Zdeněk Leitkep / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články