Zpět na » Serie A » Milán se stále zajímá o Ronaldinha

Serie A - Milán se stále zajímá o Ronaldinha

0

Líbilo se

04.03. - Pokud bude chtít Ronaldinho v létě opustit Barcelonu, podle slov Silvia Berlusconiho se jej AC Milán pokusí získat jako první. Milánští pokračují v trendu nákupů hvězd ze země pětinásobných světových šampiónů.

V případě, že by žádný z Brazilců klub neopustil, rozrostly by se jejich řady u rossoneri na sedm. V současné době za Milán hraje Dida, Cafú, Kaká, Serginho, Ronaldo a Oliveira. Angažováním brazilských míčových kouzelníku se rossoneri pokoušejí zbavit pověsti týmu, který se zaměřuje spíše na defensivu a předvádí neatraktivní hru. Jistý zlom již nastal například po příchodu Kaká.

Ronaldinho dosud v Itálii nepůsobil. Po přestupu z Gremia do Evropy oblékal dres Paříže Saint Germaina. Od roku 2006 hraje za Barcelonu. V katalánském klubu je hlavní hvězdou. Ronaldinho má pověst jednoho z nejlepších hráčů planety. Ostatně již několikrát získal v různých anketách individuální oceněnění. V současné době se na něj podobně jako na Ronalda snáší vlna kritiky kvůli údajné nadváze. 21. března Ronaldinho oslaví 27. narozeniny.

/ sports.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články