Zpět na » Serie A » Co čeká Jankta? Zájem má Milán, agent mu předpovídá Premier League

Co čeká Jankta? Zájem má Milán, agent mu předpovídá Premier League

Co čeká Jankta? Zájem má Milán, agent mu předpovídá Premier League © thesun.co.uk - Jakub Jankto

1

Líbilo se

21.12. - Jakub Jankto prožívá vydařené italské angažmá a už se o něj začínají zajímat velkokluby. V lednu by jej rád získat Arséne Wenger z Arsenalu, do úvahy ale přichází i přesun do Milána. Co na tyto spekulace říká agent českého středopolaře?

Jakub Jankto je znovu spojován s Arsenalem, Arséne Wenger jej chce údajně získat už v lednu. Podle agenta Giuseppeho Risa by se navíc Jankto pro Premier League hodil.

"Má ty správné vlastnosti pro Premier League, myslím, že to je jeho liga. Mluvíme o možném přesunu na konci sezóny, ale nyní se soustředíme pouze na Udinese," uvedl Riso pro calciomercato.com.

Arsenal ale není jediným zájemcem. O brzy dvaadvacetiletého středopolaře totiž taktéž stojí Inter Milán a především AC Milán, což potvrdil sportovní ředitel Rossoneri Massimiliano Mirabelli, který ale jedním dechem dodal, že získat českého reprezentanta v zimním přestupovém období bude nesmírně těžké.

Rodák z Prahy nasázel letos už pět branek, stejný má i počet asistencí. Střelecky se tak s největší pravděpodobností zlepší, neboť loni měl na svém kontě taktéž pět přesných zásahů.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články