Zpět na » Serie A » Dva Češi hráli, dva se léčí

Serie A - Dva Češi hráli, dva se léčí

0

Líbilo se

01.03. - Do 26. kola Serie A aktivně zasáhli dva čeští fotbalisté. Tomáš Ujfaluši odehrál celý zápas na půdě Regginy a Tomáš Zápotočný byl vyslán do hry v 75. minutě na San Siru, aby pro Udinese uhlídal zisk jednoho bodu.

Ujfaluši se do sestavy vrátil po jednozápasové pauze. Český obránce tak byl přítomen první remíze Violy po čtyřech výhrách. Tomáš Ujfaluši odběhal 90 minut a obdžel od deníku La Gazzetta dello Sport známku 6 (na škále 1 až 10). Jeho jmenovec Zápotočný nebyl hodnocen. Posilu z Liberce postavil Malesani na pravý kraj obrany. Zápotočný se zapojil i do útočných snah svého týmu. V slibně vyvíjející se akci si Tomáš neporozuměl s Pinzim a Inter měl dostatek času na odvrácení nebezpečí. Při standardní situaci v nastaveném čase byl Zápotočný připraven na zakončení v pokutovém území. K tomu, aby si český reprezentant hlavičkou připsal první gólový úspěch, chybělo pár centimetrů.

Na premiéru v Serii A stále čeká Tomáš Sivok, který je dlouhodobě zraněn. Nehrál ani Marek Jankulovski, jenž má bolavý kotník a o víkendu nejspíš nenastoupí ani proti Chievu.

/ fotbalportal.cz; gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články