Zpět na » Serie A » Lazio by mohlo přijít o svůj klenot, Immobile je lákán do Anglie

Serie A - Lazio by mohlo přijít o svůj klenot, Immobile je lákán do Anglie

Lazio by mohlo přijít o svůj klenot, Immobile je lákán do Anglie © zimbio.com - Ciro Immobile slaví branku.

0

Líbilo se

27.10. - Ciro Immobile je momentálně nejlepším střelcem italské Serie A, v deseti zápasech nasázel už třináct branek. A není tak divu, že se o kanonýra Lazia Řím začínají zajímat velkokluby. Podle posledních informací je Immobile lákán do Premier League.

Sedmadvacetiletý Ciro Immobile je letos ve fantastické formě. Za Lazio vstřelil v lize třináct branek v deseti zápasech a celkově se trefil už v sedmnácti případech.

Není divu, že by jej do svého klubu rád získal manažer Antonio Conte. A Roman Abramovič by mu údajně mohl vyhovět už v lednu.

Immobile mohl opustit Řím už v létě, tehdy za něj čínský celek Šanghaj SIPG nabízel 70 milionů eur, tuto částku ale Římané smetli ze stolu.

V Itálii se nyní domnívají, že by postačila suma 60 milionů eur, Chelsea ale tolik platit nechce a tak v úvahu připadá i hráčská kompenzace. Součástí transferu by se tak například mohl stát Michy Batshuayi.

Conteho zná Ciro Immobile velmi dobře, na začátku své kariéry s italským trenérem spolupracoval. Immobile byl následně poslán na několik hostování a své štěstí poté zkusil i v Dortmundu nebo v Seville. Ideální prostor mu dává ale až Lazio. Bude ochotno nakonec italského kanonýra prodat?

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

v Anglii by dopadl jako v Nemecku a v pulce sezony se zbavit druheho utocnika a privest risk v podobe nahrady to asi neee

barbossaCFC

Ať zůstane v Itálii. Tam se mu daří. Netřeba odcházet....

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články