Zpět na » Serie A » Mancini si pochvaluje univerzálnost svého týmu

Serie A - Mancini si pochvaluje univerzálnost svého týmu

0

Líbilo se

27.02. - Trenér Interu Milán Roberto Mancini je velmi spokojen se složením kádru. V posledním ligovém utkání, které Inter odehrál na neutrálním hřišti proti Catanii, mu chyběli tři záložníci, ale i přesto mohl zůstat u osvědčeného rozestavení 4-4-2.

Přestože byl Inter oslaben o zraněného Cambiassa a Vieiry a kvůli kartám nemohl hrát Dacourt, poradil si vedoucí celek s Catanii hravě. Vyhrál 5:2!

Na post defenzivního záložníka si stoupl Javier Zanetti, po křídlech zlobili Solari s Maxwellem a tvorba hry zbyla na Stankoviče, který většinou hraje na levém kraji zálohy. Zanetti často hraje na postu křídelního obránce. Maxwell a Solari se většinou do základního sestavy nedostávají, ale oba mohou pomáhat jak v defenzivě, tak i ofenzivě.

Tím se ukázalo, jak je Manciniho parta v současné době univerzální. Trenér Nerazzuri to sám svými slovy potvrdil: "Máme hodně hráčů, kteří jsou univerzální a mohou hrát na více postech. V těžkých časech je to skutečně hodně přínosné. Myslím, že v tomto je důležitost týmu."

Inter Milán vítězstvím v Ceseně, kde se utkání hrálo, dosáhl sedmnácté výhry v řadě. V dalším ligovém zápase, které hraje doma s nepříjemným Udinese, bude usilovat o natáhnutí už tak rekordní šnůry počtu vítězství v řadě.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články