Zpět na » Serie A » Hamšík chce s Neapolí sbírat úspěchy

Serie A - Hamšík chce s Neapolí sbírat úspěchy

Hamšík chce s Neapolí sbírat úspěchy © -

0

Líbilo se

24.11. - Slovenský střelec Marek Hamšík je jedním z klíčových hráčů nováčka z Neapole a je odhodlaný sbírat s Neapolí jedno vítězství za druhým.

Teprve 20letý slovenský reprezentant se stal během několika zápasů v Serii A klíčovým hráčem Neapole po svém příchodu z Naples během letního přestupního termínu. Neapolský záložník oslnil všechny skauty v Itálii svými výkony v italském celku i v reprezentaci Slovenska. Podle vlastních slov je v Itálii spokojený a všechny spekulace o možném odchudu z Neapole v lednovém přestupním termínu odmítá.

" Pevně věřím plánům našeho týmu zaútočit na co možná nejvyšší příčky. Po návratu ze Serie B je Neapol velmi silná a tým má chuť v každém zápase získat všechny tři body. Chci v Neapoli zůstat ještě hodně dlouho, protože jsem tu velmi spokojený. "

Bývalý záložník Brescie si užívá své působení také v reprezentačním dresu Slovenska, kde se naposledy trefil ve středečním kvalifikačním zápase proti San Marinu.

" Střílím branky pro národní tým a to samé doufám, že se mi bude dařit na Stadio San Paolo. Z každého zápasu chceme vždy tři body , jsme vždy připraveni vyhrát a pokud k nám nebude štěstěna obrácena zády, nemůže se stát, že neuspějeme a nebudeme vyhrávat. "

Neapol nyní čeká domácí zápas proti Catanii, ve kterém je domácí celek mírným favoritem. Zda-li se naplní slova slovenská internacionála, tak to si budeme muset počkat do neděle.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com, channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Hamšík je super.Nech sa mu darí. Smajlík 1

IKS-YPSILON
Reklama
Reklama
Nejnovější články