Zpět na » Serie A » AC Milán získal Kaliniče, Belotti by tak mohl zamířit do Chelsea či Monaka

Serie A - AC Milán získal Kaliniče, Belotti by tak mohl zamířit do Chelsea či Monaka

AC Milán získal Kaliniče, Belotti by tak mohl zamířit do Chelsea či Monaka © mirror.co.uk - Andrea Belotti nakonec do Chelsea?

0

Líbilo se

23.08. - Andrea Belotti se útočníkem milánského AC nestane, Rossoneri totiž získali Nikolu Kaliniče z Fiorentiny. Italský kanonýr ale Serii A dost možná opustí, velký zájem o něj jeví Monako, které by brzy mohlo přijít o Kyliana Mbappého. Ve hře je ale také anglický mistr.

AC Milán konečně získal svou útočnou jedničku, z Fiorentiny dorazil chorvatský útočník Nikola Kalinič. Andrea Belotti se tak posilou Rossoneri definitivně nestane.

Turín za něj požaduje stále výkupní klauzuli obsaženou ve smlouvě, ta přitom činí rovných 100 milionů eur. A k této částce se nyní nejblíže přiblížil úřadující francouzský mistr.

Monako dost možná přijde o Kyliana Mbappého, ten jedná s PSG o ročním hostování s následnou opcí na přestup. Více se můžete dočíst zde.

Podle italských médií knížecí klub nabízí Turínu 80 milionů eur a k tomu Ronyho Lopese jako částečnou hráčskou kompenzaci. Do boje ale chce vstoupit i Chelsea. Vedení spolu s manažerem Antoniem Contem chystá nabídku ve výši pětasedmdesáti milionů eur.

Chelsea za Belottiho nabídne už počtvrté, všechny předešlé nabídky turínský celek odmítl rychlostí světla. Skončí tak i další nabídka Blues? A opustí nakonec třiadvacetiletý kanonýr italskou Serii A?

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 24.08. Odpovědět

Můžu poprosit o odkaz (který jako vždy nedostanu), kde redaktor našel, že se CFC zajímají o Bellotiho?
Fotka z mirror.co.uk je stará asi 2 měsíce. Smajlík 7

Eidur

škoda toho Belottiho Smajlík 11 toho jsem chtěl nejvíce do útoku.

KoRnFlakeS

Ať ho koupí Liverpool

12players
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články