Zpět na » Serie A » Galliani doufá, že Maldini bude pokračovat

Serie A - Galliani doufá, že Maldini bude pokračovat

0

Líbilo se

21.02. - Viceprezident AC Milán věří, že kapitán týmu Paolo Maldini na konci sezony neukončí kariéru a bude pokračovat v dresu Rossoneri. Galliani říká, že pokud Maldini bude na konci sezony zdravotně v pořádku, určitě bude ve své kariéře u Rossoneri pokračovat.

Maldini nedávno promluvil o možném konci kariéry po letošní sezoně. Galliani ani nikdo z Milána si nechce připustit, že by dlouholetý kapitán po dvaceti letech skvělých výkonů opustil zadní řady Milána.

"Rozhodnutí je pouze na Maldinim. Ale jestliže bude v pořádku a bude chtít pokračovat v kariéře, u nás bude mít vždy místo. Naše přání je jasné." říká Galliani. Maldinimu patří v Miláně číslo 3, jehož nositelem podle Gallianiho nebude nikdo jiný než Maldini. Dalším jeho nositelem bude tedy pouze jeho syn, který hraje v mládežnických týmech Milána.

Adriano Galliani také zmenšoval krizi obrany, o které mluvili některé italské noviny. Milán sice zvítězil v Sieně, ale dostal tři branky a o vítězství rozhodl až v samém závěru Massimo Ambrosini.

"Nemůžete přece mluvit o krizi po jednom nepovedeném zápase, navíc když při třetím gólu Maccaroneho jsme měli na hřišti pouze devět hráčů. AC Milán má v Cafúovi a Serginhovi možná nejofensivnější krajní obránce na celém světě a jsme za to šťastní, přestože jejich čas už se pomalu chýlí ke konci."

"Naše obrana až do zápasu v Sieně byl druhá nejlepší v celé lize, a to pouze jediný obdržený gól za vedoucím Interem. Siena byla pouze malá epizoda" končí Galliani.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články