Zpět na » Serie A » AC Milán se údajně dohodl s Kaliničem. Dohodne se ale s Fiorentinou?

Serie A - AC Milán se údajně dohodl s Kaliničem. Dohodne se ale s Fiorentinou?

AC Milán se údajně dohodl s Kaliničem. Dohodne se ale s Fiorentinou? © zimbio.com - Nikola Kalinič v dresu Fiorentiny.

0

Líbilo se

11.06. - Jedno je jisté, Fiorentina v zimě pořádně zaváhala, když neposlala do Číny chorvatského útočníka Nikolu Kaliniče. Ten se nyní údajně dohodl s milánským AC na kontraktu, Rossoneri ale dohodu s Fiorentinou dosud nemají. A je otázkou, zda se tak stane.

V zimě mohla Fiorentina poslat útočníka Nikolu Kaliniče do Číny, získat přitom mohla až 50 milionů eur. Nestalo se tak a nyní fialky dost možná dostanou jen polovinu.

Hlavním zájemcem o služby devětadvacetiletého útočníka je AC Milán. Ten nezíská Álvata Moratu a ani Andreu Belottiho si Rossoneri dovolit nemohou. Prioritou číslo jedna se tak stal Kalinič.

S ním už se vedení AC údajně domluvilo, Kalinič by měl podepsat tříletou smlouvu a ročně pobírat 2,5 milionů eur plus případné bonusy. S Kaliničem domluva proběhla, s Fiorentinou ale zatím ne. A je otázkou, zda se tak vůbec stane.

Fialky totiž chtějí alespoň 30 milionů eur, první nabídka AC je o deset milionů eur nižší. Italská média tak spekulují o částce, která se nachází v polovině, tedy o sumě 25 milionů eur.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články