Zpět na » Serie A » Juventus slíbil peníze na posily

Serie A - Juventus slíbil peníze na posily

0

Líbilo se

15.03. - Vedení Juventusu Turín oznámilo, že trenér Didier Deschamps dostane na přestupy až 105 milionů euro. Zároveň potvrdilo, že Deschamps bude trenérem i v příští sezoně.

Velké přestupové výdaje ale bude moci Deschamps utratit pouze v případě postupu do Serie A, který je už nyní témeř jistotou. Vedení Juventusu tím chce zajistit návrat klubu na čelní pozice Serie A.

"Náš plán je vrátit Juventus na pozice, ze kterých byl odejit ze Serie A. To bude vyžadovat velké peníze na přestupy a klub s tím počítá." vysvětlilo vedení klubu na tiskové konferenci.

Trenér Deschamps si tak bude moci dovolit nabídnout velké peníze za hvězdné hráče. Trenér Deschamps má zároveň zaručenou pozici u klubu, pokud s ním postoupí do Serie A.

"Mluvili jsme s hráči a oni si přejí setrvání trenéra. My máme stejný názor, Didier je mladý a velmi dobrý trenér. Zároveň mu poskytneme peníze na hráče, které bude chtít do klubu přivést." prohlásil John Elkann, jeden z nástupců rodiny Agnelli ve vedení klubu.

"Naše rodina je stále velmi blízko Juventusu a chceme, aby se Juventus vrátil na pozice. Juventus patří na špici Serie A, a tam ho také vrátíme." pokračuje Elkann.

Klíčové bude pro Juventus udržet své současné hvězdy, Trezegueta, Buffona, Camoranesiho, Del Piera a Nedvěda. Spolu s těmito hráči právě nové posili mají zajistit budoucnost klubu.

Generální ředitel Jean-Claude Blanc varoval, že klub nebude schopen bojovat o titul a o vítězství v Lize Mistrů. John Elkann je ale větším optimistou.

"Nevím, jestli bude Juventus v nejlepší čtyřce hned příští sezonu. Nyní je cílem zvítězit v Serii B, a ani to nebude jednoduché. To ukázali naše poslední dva zápasy."

Alessandro Del Piero v týmu působí jako jeden z hráčů, kteří tvoří pouto mezi vedením a hráči. "Chtěl bych poděkovat naší "rodině" ve vedení. Díky nim je naše pozice na hřišti daleko jednodušší" říká Del Piero.

Juventus už pro příští sezonu podepsal Zdeňka Grygeru a Hasana Salihamidžiče. Zdá se, že Juventus bude jedním z hlavních hráčů v letní přestupové hře.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články