Zpět na » Serie A » Stará dáma chce další hvězdu Vlků, pomoci má Pjanič

Serie A - Stará dáma chce další hvězdu Vlků, pomoci má Pjanič

Stará dáma chce další hvězdu Vlků, pomoci má Pjanič © chelsea-news.com - Miralem Pjanič a Radja Nainggolan

0

Líbilo se

16.05. - Juventus šesté Scudetto zatím nezískal, brzy by se tak ale mělo stát. A k dalšímu italskému titulu by Staré dámě mohl pomoci i Radja Nainggolan, belgická hvězda římských Vlků. K přestupu by měl pomoci i bývalý hráč AS Miralem Pjanič.

S informací přišel deník Tuttosport, podle kterého je Juventus ochoten nabídnout Nainggolanovi skvělé mzdové podmínky a Římanům 40 milionů eur.

K přestupu by údajně mohl pomoci i Miralem Pjanič, který s Nainggolanem spolupracoval v hlavním italském městě po dobu tří sezón.

Tato dvojice si vždy skvěle vyhověla a Stará dáma doufá, že by spolupráce mohla od příští sezóny znovu pokračovat. Střelec vítězné branky z víkendového šlágru právě mezi AS a Juventusem ale několikrát řekl, že o angažmá v Juventusu nestojí.

Přestupu tak mnozí italští experti nedávají téměř žádnou šanci. Nainggolan dokonce několikrát prohlásil, že Juventus nesnáší. Také se nezdá příliš pravděpodobné, že by Římané znovu posilovali přímého konkurenta v boji o Scudetto.

Vyloučeno ale nic není. Zláká Juventus s pomocí Pjaniče belgického středopolaře a bude Nainggolan od příštího ročníku nastupovat v Turíně?

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kadim - 17.05. Odpovědět

Vypadá jak postiženej a ještě je potetovanej, o to je to vtipnější. To ale neznačí nic o jeho kvalitách, ba naopak. Dříč, rváč, bijec. Do Anglie s nim. V United by se mi líbil.

Kadim
Eidur - 18.05. Odpovědět

Když jsem ho poprvé viděl v TV, tak jsem si říkal to samé Smajlík 3 Jako fotbalista se mi taky nelíbil. Je fakt, že ho nesleduju, ale co jsem měl možnost vidět, hodně kazí, pomalý přechod do útoku, neprodává svou techniku. Tím pádem šup šup do United Smajlík 2

Eidur
Související odkazy
Nejnovější články