Zpět na » Serie A » Alessandro Nesta se vrací na trávníky

Serie A - Alessandro Nesta se vrací na trávníky

0

Líbilo se

15.03. - Přestože Alessandro Nesta patří k hlavním hvězdám milánského AC, letos si služeb italského reprezentanta u rossoneri příliš neužili. Nyní je třicetiletý obránce po operaci ramene připraven k návratu na fotbalové trávníky. Tato informace je dobrou zprávou pro Milán i italskou reprezentaci.

Nesta v Serii A nastoupil naposledy ve 13. kole proti Messině koncem listopadu. Po operaci ramene se věnoval odpočinku a načerpání nových sil v Miami na Floridě. Nestův návrat na hřiště není vyloučen již tuto neděli v lombardském derby s Atalantou.

Zdravotní problémy trápily Nestu již na světovém šampionátu, kde odehrál pouze tři utkání v základní skupině. Nyní snad tedy Alessandro opět získá dostatek prostoru k tomu, aby světu připomněl, kdo patří k nejlepším obráncům planety.

Na tiskové konferenci v Milanellu odhalil Nesta své aktuální pocity a cíle: "Nyní je můj hlavní cíl vrátit se na hřiště a především vrátit se na vrchol. V Miami jsem trávil hodně času se svojí dcerkou, ale taktéž jsem velmi zapracoval na své fyzičce. Nyní chci hlavně hrát a vrátit se do předchozí formy."

"Chci se vrátit a zakončit kariéru tady (v klubu AC Milán, pozn. redaktora). Nevím, jak dlouho budu moci ještě hrát, ale celou dobu chci setrvat zde. Až budu ve formě, sedneme si s vedením ke stolu a budeme jednat o nové smlouvě."

Alessandro Nesta se vyjádřil i k otázce možného návratu do Říma, kde několik let odváděl nadstandardní služby v barvách Lazia. "Řím zůstává mým domovem, ale neexistují žádné předpoklady, že bych se sem měl vrátit hrát." Až Nesta načerpá zpět patřičnou sílu a kondici, je ochoten podpořit reprezentační výběr kouče Donadoniho v boji o evropský šampionát.

/ datasport.it; gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články