Zpět na » Serie A » Bianchi možná nahradí Toniho

Serie A - Bianchi možná nahradí Toniho

0

Líbilo se

14.03. - Pokud Fiorentina nepostoupí do Ligy mistrů, bude pro Violu velmi obtížným úkolem udržet v týmu kanonýra Toniho. Již nyní se proto Toskánci raději poohlížejí po možné náhradě. Výběr by mohl padnout na Rolanda Bianchiho z Regginy.

Bývalý reprezentant do 21 let, Rolando Bianchi, letos prožívá výbornou sezónu. Z téměř neznámého fotbalisty se dopracoval do pozice třetího nejlepšího střelce Serie A. Čtyřiadvacetiletý útočník odehrál 26 utkání a dal 14 gólů. Dvakrát potvrdil roli spolehlivého penaltového exekutora. Vůbec poprvé se mu podařilo překročit laťku dvou branek v jedné sezóně.

Reggina mu perspektivní budoucnost nabídnout nemůže. Klub z Kalábrie bude mít co dělat, aby se v nejvyšší soutěži udržel. V dresu Fiorentiny by mohl Bianchi hned v první sezóně zasáhnout do bojů v Poháru UEFA. Udrží-li si střeleckou formu, pak s Rumunem Mutu vytvoří nebezpečnou dvojici nebo navíc s Jörgensenem obávané ofensivní trio.

S Tonim, kterého by měl Bianchi ve Florencii případně nahradit, nelze útočníka Regginy zcela srovnávat. Postava italského reprezentanta budí větší respekt. Bianchiho výšku překonává Toni o osm centimetrů, hmotností pak mladíka předčí o deset kilo. Bianchi bývá připodobňován spíše k Albertovi Gilardinovi.

/ it.sports.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články