Zpět na » Serie A » Malesanimu se v Udine nedaří

Serie A - Malesanimu se v Udine nedaří

0

Líbilo se

13.03. - Alberto Malesani nahradil v Udine po 19. kole Giovanniho Galeoneho. Po zdařilém začátku na lavičce klubu z Friuli, zažívá novopečený trenér období špatných výsledků. Udinese je desáté, a chce-li bojovat o poháry, musí v závěru sezóny zabrat.

První dva zápasy u bíločerných vyšli 52 letému kouči na jedničku. Udinese porazilo Messinu a tři body si odvezlo z Turína. Po pauze vynucené násilnostmi na stadiónu v Catanii a jeho okolí šla však výkonnost celku z Friuli dolů. Po prohře ve Florencii Udinese třikrát za sebou remizovalo. V případě, že chce bojovat o evropské poháry, nemůže si dovolit zaváhání s týmy ze spodních pater tabulky jako je Parma nebo Ascoli.

Na bod získaný z půdy Interu může být Malesani pyšný. Podařilo se mu ukočit dlouhou vítěznou sérii Interu. V březnu však bianconeri vycházejí zatím bodově naprázdno. Podlehli doma Empoli a na půdě římského AS.

Malesani z posil získaných v zimním přestupním termínu spoléhá zatím jen na Zápotočného. Lukovic, který v týmu hostuje z Ascoli, zahřívá lavičku. Sivoka trápilo zranění, nyní je snad již připraven nastoupit. Malesani se musí vyrovnat se ztrátou nejlepšího kanonýra Iaquinty, jenž má zlomenou klíční kost.

Výsledky Udinese od příchodu kouče Malesaniho:
Udinese - Messina 1:0
Turín - Udinese 2:3
Fiorentina - Udinese 2:0
Ascoli - Udinese 2:2
Udinese - Parma 3:3
Udinese - Empoli 0:1
AS Řím - Udinese 3:1

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články