Zpět na » Serie A » Čechům se víkend nepovedl

Serie A - Čechům se víkend nepovedl

0

Líbilo se

12.03. - Uplynulé kolo Serie A nemůžeme z pohledu českých hráčů hodnotit jako příliš zdařilé. Zápotočný a Jankulovski asistovali u proher svých týmů. Ujfaluši získal s Fiorentinou bod v Palermu, ale o pocitu zadostiučinění také hovořit nemůže.

Marek Jankulovski v derby s Interem zaváhal v tom nejméně vhodném okamžiku. Jeho uklouznutí stálo u zrodu klíčového momentu zápasu. Český obránce již jen bezmocně přihlížel, jak Cruz přihrává Ibrahimovicovi na vítěznou branku. Tato nešťastná chvíle výrazně zabarvila celkový dojem z Markova výkonu. Datasport mu udělil známku 5.

Tomáš Zápotočný se do hry na Olympijském stadiónu v Římě zapojil v 10. minutě náhradou za zraněného Nataliho. Bývalý liberecký kapitán nenese vinu na žádné ze tří branek domácího týmu. Zápotočný sbírá v Serii A cenné zkušenosti. Vždyť již čelil útočníkům prvního i druhého nejlepšího týmu ligy. Na půdě giallorossi se aktivně zapojoval do standardních situací Malesaniho týmu. Ve vápně byl vždy připraven na hlavičku. Snad se tedy brzy od Zápotočného dočkáme střeleckého zápisu. Server datasport.it ohodnotil Tomášův výkon známkou 6. Jeho spoluhráč a jmenovec Sivok byl poprvé v sezóně připraven na lavičce, do hry však nezasáhl.

Tomáš Ujfaluši jako jediný z českých hráčů v neděli dosáhl na bod. Datasport bývalému obránci Hamburku vyčítá zbytečnou nervozitu v prvním poločase. Zároveň však dodává, že český reprezentant vymyslel několik útočných akcí svého týmu. Z výkonu v Palermu vyplývá pro "Ujfiho" známka 6.

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články