Zpět na » Serie A » Milánští soupeří i na přestupovém trhu

Serie A - Milánští soupeří i na přestupovém trhu

0

Líbilo se

10.03. - Milánské kluby se zítra utkají na hřišti v městském derby. Mnohem důležitější souboj je však čeká v létě. Kluby z lombardské metropole totiž mají políčeno na stejné hráče. Do Milána se nejspíš přestěhuje řada hvězd. Jde jen o to, zda obléknou dres červenočerný nebo černomodrý.

O zájmu rossoneri i nerazzurri o Fabia Quagliarellu jsme vás informovali nedávno. Ăštočník Sampdorie by musel dát zpočátku za vděk roli náhradníka. Oproti tomu Gianluigi Buffon by mezi tyčemi milánských klubů jistě neměl konkurenta. AC a Inter o italského reprezentačního brankáře projevily zájem v průběhu sezóny již několikrát. Ze sídla klubu Juventus Turín se ovšem ozývá, že Milánští si o službách Gigiho mohou nechat jen zdát. Existuje však řada důvodů, proč by se Buffon mohl stěhovat.

Jeho přítelkyni Ĺ eredové se jako modelce jistě více zamlouvá Milán než průmyslový Turín. Buffon má vysoké cíle, a proto by ho do Lombardie mohla nalákat možnost zahrát si Ligu mistrů. Pokud ale dojde k potrestání Interu za úterní rvačku v této soutěži, větší šance na nákup děvetadvacetiletého gólmana bude mít AC. Rossoneri chtějí Buffonem nahradit místo Brazilce Didy, který po sezóně asi odejde. Nabídka Interu by však podle Morattiho slov mohla být pro Juve lákavější. Média spekulují, že nerazzurri jsou ochotni za Buffona vyplatit kolem dvaceti miliónů eur.

Poměrnou novinkou je zájem Interu a AC o portugalského záložníka Deca. Černomodrým se zamlouvá i další Portugalec, Ronaldo z Manchesteru. AC touží po Ronaldinhovi. Brazilec byl však dříve v hledáčku Interu. Nerazzurri prahnou po pomstě rossoneri za to, že Berlusconiho klub získal Ronalda. Ronaldinho v černomodrých barvách může AC "ztrestat" dokonale.

Z výčtu těchto jmen je patrné, že bojová nálada mezi AC a Interem neopadne ani po nedělním derby.

/ it.sports.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články