Zpět na » Serie A » Vieriho návrat se blíží

Serie A - Vieriho návrat se blíží

0

Líbilo se

09.03. - Po téměř čtyřech měsících od operace levého kolene se Christian Vieri zapojil do tréninku. Bývalý italský reprezentant zasáhne do bojů Serii A nejspíš v průběhu příštího měsíce. Fanoušci Atalanty tak mají o důvod více pro návštěvu zápasů svého týmu. S Vieriho podporou se mírně zvyšují i naděje, že Bergamo vybojuje evropské poháry.

Ăštočník přezdívaný Bobo patřil k dlouholetým oporám italské reprezentace. V azurovém dresu má průměrnou bilanci téměř jednoho vstřeleného gólu na každé dva zápasy. Vieri byl dokonce jeden čas nejdražším hráčem planety, když přestoupil z Lazia do Interu. Behěm své bohaté kariéry oblékal v nejvyšších soutěžích dres Turína, Bergama, Juventusu, Atletika Madrid, Lazia, Interu, milánského AC a Monaka. Nejlepší léta má již Vieri za sebou, přesto může být pro Atalantu velmi platným hráčem. Bude-li zdravotně v pořádku, rozhodně byl měl dostat v sestavě přednost před Ventolou i Zampagnou. S Donim by mohli vytvořit jednu z nejúdernějších útočných dvojic v lize. Fotbalem se živí i Christianův bratr Max, někdejší australský reprezentant. Nyní působí ve třetiligové Novaře.

Vieri si umí získat popularitu i mimo fotbalové trávníky. V Itálii je více než pouhým fotbalistou. Můžeme o něm mluvit i jako o pravé celebritě. Christian Vieri je proslulým návštěvníkem bujarých večírků a diskoték. Vieriho jméno má hodnotu cenného obchodního artiklu. S velkým kamarádem Paolem Maldinim nedávno sestavili každý vlastní album ze svého oblíbeného playlistu. Hudební fanoušek Vieri si vybral songy jako např. Let There Be Love od Oasis, Life for Rent od Dido, The Cup of Life od Richyho Martina nebo Pieces of Dream of Anastacie. Ve sbírce pravých Vieriho obdivovatelů nemůže toto album chybět. S Maldinim (ale i s Christianem Brocchim a Alenou Ĺ eredovou) Christian propaguje značku oblečení "Baci & Abbracci".

Pokud Vieri v Bergamu zazáří, pak se obchodní společnosti využívající Chrisianova jména a tváře mohou těšit na tučné zisky. Fanoušci fotbalu pro změnu zajisté ocení Vieriho buldočí průbojnost a důraz při zakončení.

/ en.wikipedia.org; gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články