Zpět na » Serie A » Lucarelli připraven k odchodu

Serie A - Lucarelli připraven k odchodu

0

Líbilo se

08.03. - Kapitán Livorna Cristiano Lucarelli prohlásil, že nastal pravý čas odejít. Lucarelli chce opustit Livorno, prohlásil, že potřebuje další výzvu. V klubu má ale platnou smlouvu, proto jeho odchod není zdaleka hotovou věcí.

Cristiano Lucarelli působí v Livornu od roku 2004, kdy přišel z Turína. Smlouvu v klubu má sice až do roku 2010, ale podle něj nastal pravý čas zkusit jiný klub.

V rozhovoru pro italskou Gazzettu prohlásil:"Nyní nastal pravý čas k odchodu. Jsem docela unavený, sedm zápasů v osmnácti dnech je příliš. Přesto se cítím velmi silný, asi nejvíc v dosavadní kariéře."

Lucarelli ale uznává, že odchod z Toskánska nebude jednoduchý. "Musím se plně koncentrovat na výkony za Livorno. Když dám alespoň dvacet branek věřím, že nějaké nabídky přijdou. Doufám, že mě klub pustí, dal jsem mu už hodně."

Lucarelli zaznamenal zatím jedenáct branek. Loňská sezona byla jeho nejlepší v kariéře, dvaceti brankami pomohl Livornu k historické účasti v Poháru UEFA.

O Lucarelliho odchodu se spekulovalo už před sezonu, ale sám hráč věřil v potenciál klubu a zůstal. Rozpory mezi vedením a kabinou ho ale nyní přiměli změnit názor.

Právě Lucarelli a brankář Amelia se nejvýrazněji postavili za odvolaného trenéra Arrigoniho, který byl později přijmut zpět na své místo. Brankář Amelia dokonce na čas ztratil místo v sestavě, právě v důsledku postavení se za trenéra.

Lucarelli ale v 31 letech cítí, že šance zahrát si ve větším klubu s přibývajícím věkem klesá.

Zdeněk Leitkep / eurosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články