Zpět na » Serie A » Návrat milovaného Stevana už v lednu? Fialky jsou pro

Serie A - Návrat milovaného Stevana už v lednu? Fialky jsou pro

Návrat milovaného Stevana už v lednu? Fialky jsou pro © zimbio.com - Stevan Jovetič se vrátí "domů".

0

Líbilo se

01.12. - Angažmá v Interu Milán se mu nevyvedlo a tak se Stevan Jovetič vrátí tam, kde svou kariéru nastartoval. Fiorentina má o černohorského útočníka zájem a dohodě vlastně nic nebrání. Jde jen o to, kdy se Jovetič stane opět hráčem fialek.

Inter v pondělní dohrávce zdolal Fiorentinu vysoko 4:2, následující den proběhlo setkání, které rozhodlo o budoucnosti Stevana Jovetiče.

Černohorský útočník přestoupil do Interu z Manchesteru City, v týmu ale pouze hostoval. Hráčem Nerazzurri se stane 1. ledna 2017, vzápětí ale s největší pravděpodobností poputuje zpět do Fiorentiny, kde prožil nejlepší období své kariéry.

I když Stefano Pioli deklaroval, že Jovetiče chce udržet, situace je nyní jiná. Agent Jovetiče Fail Ramadani se sešel v jednom milánském hotelu s ředitelem Pierem Ausiliem a řešili právě otázku budoucnosti Stevana Jovetiče.

FC Internazionale Milano v Udinese Calcio - Serie A
Kdy se vrátí Stevan Jovetič do Florencie? (zdroj: zimbio.com)

Odpověď byla podle mnohých médií zcela jasná, Jovetič může jít. Zájem má i Fiorentina a tak se někdejší hvězda fialek vrátí do Florencie, kde ho ještě před pár lety tolik milovali.

Ještě nedávno se mluvilo o tom, že se Jovetič do Fiorentiny vrátí až v létě. Nyní je ale pravděpodobnější varianta návratu v zimním přestupovém období.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články