Zpět na » Serie A » Quagliarella je v hledáčku Interu a AC

Serie A - Quagliarella je v hledáčku Interu a AC

0

Líbilo se

07.03. - Fabio Quagliarella prožívá úspěšnou sezónu. Třiadvacetiletý útočník si získal několik zájemců o své služby a vše nasvědčuje tomu, že po sezóně Janov opustí. To pro Sampdorii není dobrá zpráva. Když má totiž Quagliarella svůj den, dokáží diváci i sportovní novináři nad jeho kousky jen žasnout.

Hlavními adepty na nákup Quagliarelly jsou oba milánské kluby. Zájem Interu a AC potvrdil hráčův agent Stefano Antonelli. U rossoneri by Quagliarella nejprve plnil s velkou pravděpodobností roli Ronaldova náhradníka a o místo v základu by se musel poprat.

V hledáčku Milána se však nachází hned několik ofensivních borců. Kromě Quagliarelly mají rossoneri zaostřeno na Iaquintu (Udinese) a Ronaldinha (Barcelona). V médiích se nedávno dokonce objevila informace, že Milán by rád vyměnil Inzaghiho za Montellu. Představitelé AC tuto zprávu však popřeli.

Fabio Quagliarella odehrál v této sezóně 24 utkání, mezi tyče úspěšně mířil desetkrát. Od sportovních novin La Gazzetta dello Sport si drží v této sezóně průměrné hodnocení 6,44. Kouč Novellino jej využívá střídavě v útoku i v záloze. V minulé sezóně působil Fabio Quagliarella v Ascoli. Prvoligovou premiéru absolvoval již v květnu 2000 v dresu Turína. Tehdy mu bylo teprve šestnáct let.

/ it.sports.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články