Zpět na » Serie A » Letní nákup Interu to má prý spočítané, Pioli s ním nepočítá

Letní nákup Interu to má prý spočítané, Pioli s ním nepočítá

Letní nákup Interu to má prý spočítané, Pioli s ním nepočítá © zimbio.com - Gabigol je na odchodu.

0

Líbilo se

10.11. - BULVÁRNÍK V létě po něm toužila Barcelona, která dokonce chtěla nákup Interu zpochybnit a podat žalobu. Frank de Boer mu ovšem příliš šancí nedal a u Stefana Pioliho má být situace ještě horší. 25 milionů eur tak proletělo komínem.

Gabriel Barbosa prožil úspěšnou minulou sezónu, kterou zakončil zlatou olympijskouz medaili na fotbalovém turnaji v Riu.

Jenže přestup do Interu nebyl správným krokem. Tuší to Brazilec a tuší to i vedení Interu. Zájem mělo spoustu dalších klubů, například i Barcelona, která po přestupu k Nerazzurri uvažovala o žalobě. Na hráče měla Barcelona předkupní právo a přestup se snažila zablokovat. Více o tom se můžeme dočíst zde.

Zpět ale k angažmá v Interu. Frank de Boer Gabigolovi příliš šancí nedával, brazilský útočník odehrál jen sedmnáct ligových minut a Nizozemec s ním spokojený nebyl.

FC Internazionale v Bologna FC - Serie A
Gabriel Barbosa v utkání proti Boloni. (zdroj: zimbio.com)

Naděje hráči svitla poté, co Inter oznámil příchod Stefana Pioliho. Jenže opak je pravdou, podle italských médií s ním Pioli nepočítá a v lednu ho nabídne k hostování.

Toho se chce chytit Empoli, jenž nabídne Gabigolovi půlroční hostování a po sezóně ho bude moci získat natrvalo. Místo možného angažmá v Barceloně tak Gabriela Barbosu v lednu dost možná uvidíme v týmu, který bojuje o udržení v nejvyšší italské soutěži.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články