Zpět na » Serie A » Lazio chce mladíky udržet

Serie A - Lazio chce mladíky udržet

0

Líbilo se

29.03. - Laziu se v této sezóně nebývale daří. Biancocelesti proto chtějí v týmu udržet tvůrce úspěchu za každou cenu. Mladíci Gaby Mudingayi a Goran Pandev byli označeni za neprodejné. V příští sezóně by si za římský celek mohli zahrát Ligu mistrů. + video

Gaby Mudingayi je konžský rodák s belgickým občanstvím. Pětadvacetiletý středopolař působí v Laziu druhou sezónu. Letos si vybojoval stabilní místo v základní sestavě. O dva roky mladší Goran Pandev může nastupovat na pozici ofensivního záložníka nebo v útoku. Za biancocelesti hraje třetím rokem. V tomto ročníků Serie A se skvěle doplňuje s kolegou Rocchim.

Hráčský agent Pallavicino v rozhovoru pro římské radio uvedl: "Pandev a Mudingayi zůstanou v Laziu, protože klub pod vedením Lotita je na vzestupu po technické i ekonomické stránce a oni (Pandev a Mudingayi) mohou nadále růst a podílet se na úspěších biancocelesti."

Pallavicino přiznal, že o Pandeva, jenž letos prožívá skvělou formu, projevilo zájem několik velkých klubů. Na konkrétní vyjednávání podmínek přestupu však nedošlo. Hodnotu makedonského útočníka odhadl hráčův agent na 15 miliónů eur.

Pandevovy branky:

/ sportal.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články