Zpět na » Serie A » Inter znovu padl, Kalinič si připsal hattrick a Vlci nezaváhali

Serie A - Inter znovu padl, Kalinič si připsal hattrick a Vlci nezaváhali

Inter znovu padl, Kalinič si připsal hattrick a Vlci nezaváhali © zimbio.com - Mauro Icardi v dresu Interu.

0

23.10. - REVIEW Inter Milán podlehl i Atalantě a jeho krize se prohlubuje. To AS Řím využil zaváhání Juventusu a dotáhl se na rozdíl dvou bodů. Po čtyřech kolech konečně zabrala Fiorentina, jenž vyprovodila Cagliari pěti góly. Hattrick zaznamenal Nikola Kalinič.

Atalanta 2:1 (1:0) Inter Milán

Branky: 10. A. Masiello (Kurtić), 88. Pinilla (pen.) - 50. Éder (Brozović)

Krize Interu se prohlubuje, tentokrát nestačil na Atalantu a po třech prohrách v řadě se posunul na čtrnáctou pozici ligové tabulky.

Do vedení se Atalanta dostala už v 10. minutě. Rohový kop prodloužil Kurtič a Masiello hlavou otevřel účet utkání. Další šanci měl hlavičkující Conti, Handanovič tentokrát zasáhl. A skvěle si poradil i s ranou Toloie.

Inter byl v první půli bez střely na branku, hned na začátku druhé ale dokázal vyrovnat. Přímý kop do branky parádně zakroutil Éder.

Obrovskou šanci měl následně Perišič, ale Berisha se vytáhl. A tak brzy na to přišlo rozhodnutí. Santon nesmyslně fauloval Kessieho a rozhodčí odpískal pokutový kop. K němu se postavil střídající Maurizio Pinilla a prudkou ranou rozhodl o dalším překvapení na úkor Interu.

Atalanta BC v FC Internazionale - Serie AMaurizio Pinilla rozhoduje zápas s Interem Milán. (zdroj: zimbio.com)

AS Řím 4:1 (1:0) Palermo

Branky: 31. Salah (Džeko), 51. Paredes, 68. Džeko (Florenzi), 83. El Shaarawy (Salah) - 80. Quaison

AS Řím využil zaváhání Juventusu a po výhře nad Palermem se dotáhl na rozdíl dvou bodů. Aktuálně je tedy druhý, o skóre před Rossoneri.

První šanci na otevření skóre měli domácí ve 13. minutě, El Shaarawy ale minul. Emersonův pokus následně kryl Posavec, o deset minut později už se ale Římané mohli radovat.

Džeko posunul míč na Salaha, který z úhlu s velkým štěstím propálil hostujícího brankáře. Palermo mohlo pár minut před přestávkou vyrovnat, ale Diamanti minul domácí svatyni.

AS Roma v US Citta di Palermo - Serie A
AS Řím opět zvítězil. (zdroj: zimbio.com)

A tak na začátku druhého poločasu Vlci definitivně rozhodli. Přímý kop rozehrál Paredes, Posevac si znovu vybral slabou chvilku a míč k údivu všech skončil až v síti.

V 68. minutě to bylo už o tři branky, kdy se trefil i Edin Džeko. Na snížení Quaisona v závěru odpověděl ještě Stephan El Shaarawy a tak Vlci zvítězili vysoko 4:1.

Výsledky 9. kola italské Serie A:

Sampdoria - Janov 2:1 (12. Muriel, 47. Izzo vlastní - 24. Rigoni)
AC Milán - Juventus 1:0 (65. Locatelli)
Udinese - Pescara 3:1 (9. z penalty a 71. Thereau, 90. Zapata z penalty - 74. Aquilani)
Atalanta - Inter Milán 2:1 (10. Masiello, 88. Pinilla z penalty - 50. Éder)
Cagliari - Fiorentina 3:5 (2. Di Gennaro, 61. Capuano, 77. Borriello - 20., 40. a 53. Kalinić, 26. a 32. Bernardeschi)
Crotone - Neapol 1:2 (89. Rosi - 17. Callejón, 33. Maksimović)
Empoli - Chievo 0:0
Turín - Lazio 2:2 (20. Falque, 90. Ljajić z penalty - 71. Immobile, 84. Murgia)
Bologna - Sassuolo 1:1 (10. Verdi - 86. Matri)
AS Řím - Palermo 4:1 (31. Salah, 52. Paredes, 68. Džeko, 82. El Shaarawy - 80. Quaison)

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.